Steam Rust'tan EAC ile yasaklandım

Sistemde olan bir programdan ban yenileceğini sanmıyorum. Sistemimde Cheat Engine yüklü. Her türlü oyunu oynuyorum hiçbiri ban atmadı. Yıllardır böyle. Eac ya da BattlEye oyunlarında ban yemedim. O programı açık unutup yersin orası ayrı tabii.

Sistemde yasaklı program olup olmadığını kontrol edip buna göre ban atar bu programlar. Hata payları yok neredeyse. Yasaklı program olarak tanımlanan programlar hatalı olabilir belki. O da insan hatası.
Sadece yasakli oldugu bilinen programlari kontrol edip ona gore ban attigini sanmiyorum. Programlarin yaptigi islemlere gore de ban atma ihtimali var.

Sadece programlardaki signatureye bakip ona gore ban atsaydi zaten bu anticheatler VAC gibi basarisiz olurdu.

@443652 forumda haksız yere banlandım tarzı konulara ben ne olursa olsun sıcak bakmam. Kendim 2 sene CS:GO'da sonra uzun bir süre akla gelebilecek diğer tüm oyunlarda hile kullandım. Hileden 1-2 kez falan banlanmışımdır. Tabii bu benim banlanmamam diğerlerinin banlanmayacağı anlamına da gelmiyor ama hile olup, banlanıp forumda da haksız yere banlandım konusu açanların olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

@443652 forumda haksız yere banlandım tarzı konulara ben ne olursa olsun sıcak bakmam. Kendim 2 sene CS:GO'da sonra uzun bir süre akla gelebilecek diğer tüm oyunlarda hile kullandım. Hileden 1-2 kez falan banlanmışımdır. Tabii bu benim banlanmamam diğerlerinin banlanmayacağı anlamına da gelmiyor ama hile olup, banlanıp forumda da haksız yere banlandım konusu açanların olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
VAC kullanan oyunlarda haksiz ban yiyenlere inanmiyorum fakat BattlEye ve EAC ile cidden haksiz ban yiyen tonla insan var. Ben de bunlara dahilim :D.

Zamaninda PUBG'de ban yemistim, oyuna neredeyse hiç girmememe ragmen :D

@433815 hocam haksız yere banlanan illaki olur ancak forumda konusunu açanlara ben şahsen inanmıyorum. Haksız yere banlanan adam gider desteğe yazar, foruma yazmaz.
Bu dogru da sonucta herkes İngilizce bilmiyor, destege yazmayi bilmiyor.

Tavsiye alacak insanlar olabiliyor bu sorunu cozme konusunda.

Geri
Yukarı