Steam seviye atlama taktiği

Düşünsenize Technopat Steam grubuna katılıp oradan özelden birilerine mesaj attığını. Küfür falan ederse sizin isminiz karalanacak.
En azından az da olsa burada duyuruldu ama öyle bir işe kalkışırsa, sonu hiç hayırlı bitmez. Şimdiden söyleyeyim. Dava kelimesinin D harfini duyunca özür dileyecek ama, evine tebligat gitmesi babasının görmesi bile bana yeterli olacak.
Ana Steam hesabımın şifresini bulamıyorum, e-posta zaten gitti onu nasıl alacağım onu düşünürken bir de bu çıktı, hadi hayırlısı.
Yedek hesabım budur. Bunu paylaşayım.

Neler oluyor hayatta?
Para vermeden level atlamak zor. 2019 Temmuz'da bir etkinlik gelmişti. Arkadaşım CS:GO'da bıçak satarak 30 > 150 level geçişi yaptı. Ben yüzlerce lira vermişimdir.

Gerçekten sinirimi bozdu bu durum. Benim adıma mesajlar yazmayacağını nereden bileyim? Umarım öyle bir işe kalkışmaz, umarım. Hiç hayırlı şeylerin olacağını zannetmiyorum. Bir seviyeyi geçtikten sonra çok özür dileyecek ama kabul eder miyim orası muamma. Umarım o seviyeye getirmez.

Dostum zaten ben sadece CS:GO oynuyorum CS:GO'da Türk gelme ihtimali düşük bir de sizi tanıma ihtimali çok çok düşük ban is coming hesabıyla oynadığım zaman sen gerçek misin denmedi öyle durum olsa bile gerçeğinin ben olmadığımı söylerim.

1604984614742.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum zaten ben sadece CS:GO oynuyorum CS:GO'da Türk gelme ihtimali düşük bir de sizi tanıma ihtimali çok çok düşük ban is coming hesabıyla oynadığım zaman sen gerçek misin denmedi öyle durum olsa bile gerçeğinin ben olmadığımı söylerim.
Eki Görüntüle 732518

Forumda biriyle konuştuğun zaman, ya seni ben zanneden olursa?

Forumda biriyle konuştuğun zaman, ya seni ben zanneden olursa?

Profilimi değiştirdim rusça yazılan kelimeyi senin olduğunu nereden bilsin.
Ve senin profil resmini maksimum 5 dakika durmuştur.

Geri
Yukarı