Steam ve Epic Games'ten Oyun Tavsiyesi

Kaviyy

Centipat
Daha fazla  
Dostlar selam. Oyun piyasası halihazırda uçmaya devam ediyor. Arada bir yaptığım, toplu oyun alımını bugünde gerçekleştirmek istedim. Fakat bunu Steam'de mi yapsam Epic'te mi yapsam, bilemedim. Epic yine 2 günlük süper bir indirim dönemine girmiş. Steam ise artık bizim için oyun alınamayacak bir platform olduğundan indirimleri fevkalade işe yarar diyemiyorum. Sırf hesabımı genişletmek adına üç-beş(!) daha fazla verip oyunları Steam'den mi almalıyım yoksa boş verip Epic'ten mi devam etmeliyim?

Ek olarak birkaç oyun tavsiyesi verirseniz sevinirim. 'Şunu kesin oynamalısın' dediğiniz oyun tavsiyelerinizi duymak isterim.

Dostlar selam. Oyun piyasası halihazırda uçmaya devam ediyor. Arada bir yaptığım, toplu oyun alımını bugünde gerçekleştirmek istedim. Fakat bunu Steam'de mi yapsam Epic'te mi yapsam, bilemedim. Epic yine 2 günlük süper bir indirim dönemine girmiş. Steam ise artık bizim için oyun alınamayacak bir platform olduğundan indirimleri fevkalade işe yarar diyemiyorum. Sırf hesabımı genişletmek adına üç-beş(!) daha fazla verip oyunları Steam'den mi almalıyım yoksa boş verip Epic'ten mi devam etmeliyim?

Ek olarak birkaç oyun tavsiyesi verirseniz sevinirim. 'şunu kesin oynamalısın' dediğiniz oyun tavsiyelerinizi duymak isterim.

Keşke tür vesaire söyleseydin bu şekilde skala cok geniş kalıyor.

Hocam tür fark etmez. Mesela The Long Dark'ta olabilir, EA FC 24'te. Yani her türden oyunu oynuyorum. Ancak şu sıralar rol yapma oyunlarına çok sardım.
Hocam amacınız oyunu oynayıp kapatmaksa gidipte daha fazla vermenin anlamı yok nerede uygunsa oradan alın. Oyun önerilerim:
Detroit Become Human
Yuppie Psycho Executive Edition
Happy's humble burger farm
House
Hollow knight
SOMA
Far Lone Sails
Far Chancing Tides
Metro serisi
BioShock the collection
Blasphemous
Beholder
Bendy and the ink machine
Bendy and the dark revival
Cuphead
FNAF serisi
Little Missfortune
Fran Bow
Helltaker (Listedeki tek ücretsiz oyun)
Poppy Playtime serisi
Resident Evil serisi
Hello Neighbor serisi
Stardew Valley
Undertale
Limbo
İnside
Aklıma gelenler bunlar illaki seveceğin bişey bulursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı