Takas Steam ve LoL Hesabı Karşılığında R7 240

Mert Buluç

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar Technopat Ailesi. Ben cidden GT 420'den bıktım. Bu yüzden R7 240 almaya karar verdim fakat param çok yok. Ben Steam Hesabım+LoL hesabım+ Bir miktar para karşılığında R7 240 almak istiyorum. İsteğimi gerçekliştirecek kişi az diye düşünüyorum fakat bir öğrencinin halini düşünün. Ciddi satıcılar varsa Steam ve LoL hesaplarının içeriğini paylaşacağım. Öyle ahım şahım hesaplar değil. Cevapları bekliyorum.
LoL Hesabı: Bronz 1 0 LP (Yeni çıktı.)
5 Sandık 2 Anahtar Parçacığı ve Yeraltı Avcısı Twisted Fate Skini var. (Hextech)
65 Hero ve 15 Skin.
indir.jpg
86.5K Zed
49.3K Yasuo
39.3K Jinx var hepsi 6. seviye.
12 RP ve 2376 IP var.
Steam hesabı:
Oyunlar:
hh.PNG
Envanter:
CS:GO kk.PNG Team Fortress 2 7777.PNG
CS:GO'da VAC ban yoktur. Hesapta 0.35 TL vardır.
@Hüseyin Ay @kxz7cfg899

Son düzenleme:
Dostum Asus DirectCU GTX 560 var. R7 240'tan daha performanslı bir karttır. Düşünüyorsan satabilirim.

Görüşelim istersen. İletişim için aşağıya isimlerimi bırakıyorum.

Steam: Nocturne HellCase.com

LOL: Leftt4Deat2

Dosya Ekleri

• Steam.png
    Steam.png
    187 KB · Görüntüleme: 141
  • LOL.jpg
    LOL.jpg
    126,9 KB · Görüntüleme: 120
  • Skype.png
    Skype.png
    118,2 KB · Görüntüleme: 135
Görüşelim istersen. İletişim için aşağıya isimlerimi bırakıyorum.

Steam: Nocturne HellCase.com

LOL: Leftt4Deat2

Hocam alıcıyım ben. :)
Dostum Asus DirectCU GTX 560 var. R7 240'tan daha performanslı bir karttır. Düşünüyorsan satabilirim.
Hocam ona ne kadar fiyat biçtiniz acaba? Ona göre hesapların bilgilerini yazayım. Hocam ayrıca belirteyim. Çok nitelikli hesaplar değiller.

Ben zaten iletişim adreslerimi verdim.
Ya siz yanlış anladınız ya ben. Hocam ben hesaplar+para verip R7 240 veya herhangi bir kart almak istiyorum.
@Frosa Hocam bana Facebook'tan ulaşır mısınız? Arama kutucuğuna Mert Buluç yazmanız yeterli. Profil resmim Türk bayrağı.

Son düzenleme:
Ya siz yanlış anladınız ya ben. Hocam ben hesaplar+para verip R7 240 veya herhangi bir kart almak istiyorum.
@Frosa Hocam bana Facebook'tan ulaşır mısınız? Arama kutucuğuna Mert Buluç yazmanız yeterli. Profil resmim Türk bayrağı.
Tamam bende R7 240 mevcut hesaplara bakıp alabilirim duruma göre. O koyduklarımda iletişim için anladınız mı ?

Hocam kusura bakmayın ama Steam üzerinde oynadığım bir CS:GO var. LoL' de ise ne yazıkki pek iç açıcı değil. Hayırlısı olsun diyelim. Hayırlı satışlar !

Hocam kusura bakmayın ama Steam üzerinde oynadığım bir CS:GO var. LoL' de ise ne yazıkki pek iç açıcı değil. Hayırlısı olsun diyelim. Hayırlı satışlar !
Sağolun. Hesapların pek iyi olmadığını belirttim.

Yeni konular

Geri
Yukarı