Steam ve Xbox arasındaki fiyat farkından dolayı Xbox'ta fiyatlar artar mı?

DarkNestPlus

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-43 5 Ryzen5 3350 RX 560x 16 gb
Meslek
Türk Genci
Arkadaşlar Steam ve Xbox arasında fark var.
Xbox bu ucuzluktan dolayı fiyat artırabilir mi ya da Xbox'dan oyun alınabilir mi?

E728F0F9-A326-4075-BBDB-89F5E0D9E1B5.png

C5FA748F-21A7-4B32-BEE4-4FA1DD7344C3.jpeg

Bunu tahmin etmek çok güç açıkçası yakın bir zamanda geçmez diye tahmin ediyorum, ama her zaman bir ihtimal de var tabii. Steam'e göre uygun ise oyun Xbox veya Epic Store fark etmeksizin alın.

Bence Xbox Store'ye geçmek en mantıklısı ben 350-400 TL'ye 4-5 ay oynamalık oyun dizilebiliyorum ve fiyatlar çok uygun. İmkanı olan konsol alıp Steam yerine Xbox Store'ye geçsin.

FNAF 1-2-3-4 Xbox Store'den alırsam 88 TL Steam'de 200 TL'den fazla sanırım Xbox Store'ye gidiyorum :D

FNAF 1-2-3-4 Xbox Store'den alırsam 88 TL Steam'de 200 TL'den fazla sanırım Xbox Store'ye gidiyorum :D
Assasins Creed serisi , Far Cry serisi , en önemlisi de ben konsola RDR 2 ve RDR 1'in paketini 280TL ye aldım bu ekonomide . Çoğu oyunda 100 TL altında araştıran görecektir zaten , Alan Wake Remastered falan daha ucuzdu , çoğu Xbox 360 oyunu 10-15 TL ye satılıyor.

Assasins Creed serisi , Far Cry serisi , en önemlisi de ben konsola RDR 2 ve RDR 1'in paketini 280TL ye aldım bu ekonomide . Çoğu oyunda 100 TL altında araştıran görecektir zaten , Alan Wake Remastered falan daha ucuzdu , çoğu Xbox 360 oyunu 10-15 TL ye satılıyor.
Şuanda da galiba bu indirim var internet sayfası doğruysa eğer paketi gene 280'e düşmüş bu fiyata bu oyun başka yerde yok mesela.

Dosya Ekleri

• RDR2indirim.PNG
    RDR2indirim.PNG
    407 KB · Görüntüleme: 25
Bence Xbox Store'ye geçmek en mantıklısı ben 350-400 TL'ye 4-5 ay oynamalık oyun dizilebiliyorum ve fiyatlar çok uygun. İmkanı olan konsol alıp Steam yerine Xbox Store'ye geçsin.

Xbox Store için konsol lazım değil, ben metro oyunlarını PC'ye kat be kat daha ucuza almıştım oradan, emin olmadan yorum yapmayın.

Son düzenleme:
Xbox 360 oyunlarını kastediyorum.

Xbox Store için konsol lazım değil, ben metro oyunlarını PC'ye kat be kat daha ucuza almıştım oradan, emin olmadan yorum yapmayın.

Ayrıca üslubunu düzeltmeni tavsiye ederim kardeşim ben de biliyorum Microsoft Store'nin çoklu bir platform olduğunu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı