Steam yanlış takas iade eder mi?

beGi

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dün yanlış kişiye takas gönderdim ve onayladım. Verdiğim itemin değeri aldığımdan iki katı daha fazla durumda ve buda canımı sıktı. Steam'a bundan bahsedip bir yardım bileti oluştursam cevapları ne olur? Böyle bir problem yaşayan veya bilgisi olan arkadaşlar aydınlatabilirler ise sevinirim.

Neye göre ve kime göre yanlış? Şansını ticket atıp denemeni tavsiye ederim. Fakat karşıdaki eğer seninle aynı şeyleri söylemezse iade edileceğini pek sanmam. Kendi rızasıyla verdi ve şimdide pişman oldu derse bunun aksini kanıtlaman gerekir.

Neye göre ve kime göre yanlış? Şansını ticket atıp denemeni tavsiye ederim. Fakat karşıdaki eğer seninle aynı şeyleri söylemezse iade edileceğini pek sanmam. Kendi rızasıyla verdi ve şimdide pişman oldu derse bunun aksini kanıtlaman gerekir.
CSGOlounge'dan takas edecek kişilere bakıyordum ve iki kişinin profilini açtım, birinci kişiye göndereceğime ikinci kişiye gönderdim ve olan oldu. İşin içerisinde lounge'u sokarsam hiç şansım olmaz diye düşünüyorum, daha öncesinde ikimiz arasında hiç bir konuşma geçmedi belki bu bir şans olabilir diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı