Steam yavaş indirme hızı

OwLiens

Hectopat
Daha fazla  
TurkNet'ten 1GB internete yükselttik fakat indirme hızım yükselmedi tam tersi düştü. İndirme hızım eski internetimden daha yavaş eski internetimde 100 MB alıyordum 10 ile falan indiriyordu. Şu an 900 alıyorum ancak 1MB ile indiriyor.

1705764996230.png

Arada böyle 10'a çıkıyor.

1705765061612.png

Speedtest'im:

1705765094107.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Steam ayarlara girip indirmelere basın ve indirme bolgesini İstanbul ise Ankara'ya Ankara ise İstanbul'a cevirin duzelecektir.
Bütün bölgeleri denedim. Hiçbirinde değişim olmadı. Arkadaşın yaşadığı sorunun aynısını yaşıyorum. Türknet'te iken steamde 90 MB/s görüyordum fakat son günlerde inanılmaz şekilde hızım düştü. Çözemedim henüz

Steam sunucularında bir problem var. Bu sorunu yaşayan kullanıcı sayısı fazla. Bölge değiştirmek kesin çözüm değil sadece anlık kurtarabilir.

TurkNet'ten 1GB internete yükselttik fakat indirme hızım yükselmedi tam tersi düştü. İndirme hızım eski internetimden daha yavaş eski internetimde 100 MB alıyordum 10 ile falan indiriyordu. Şu an 900 alıyorum ancak 1MB ile indiriyor.

Eki Görüntüle 2090886

Arada böyle 10'a çıkıyor.

Eki Görüntüle 2090888

Speedtest'im:

Eki Görüntüle 2090889

Ayarlardan depolamaya girdikten sonra kullanmadığınız bir uygulamayi kaldırın (10 20GB) sonra düzeliyor.

Bütün bölgeleri denedim. Hiçbirinde değişim olmadı. Arkadaşın yaşadığı sorunun aynısını yaşıyorum. Türknet'te iken steamde 90 MB/s görüyordum fakat son günlerde inanılmaz şekilde hızım düştü. Çözemedim henüz
steam ayarlarına girdikten sonra depolama bölümünden kullanmadığınız bir uygulamayı kaldırın 10 15gblik düzeliyor

Geri
Yukarı