Steam yaz indirimi için oyun tavsiyeleri

Wexiar

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Gigabyte B450M S2H Ekran Kartı: GTX 1660 SUPER 6 GB, İşlemci: Ryzen 3 1200, Ram: 2x8 Gskill RipjawsV 3200 MHZ Ram, 1 TB HDD, 128 GB WD GREEN SSD
Selamlar. indirimler başladı. Ben de size güzel bir liste hazırlamak istedim.

The Witcher 3: Wild Hunt - 75 liradan 14.99 a düşüyor. 15 liraya bedava. 100-200 saate kadar oynayabilirsiniz.

Subnautica - 50 liradan 15 liraya düşüyor. Harika bir keşif oyunu. Hikayesi de etkileyici bence. Bir okyanusun ortasına düşüyorsunuz ve ne olduğunu anlamak için keşif yapmanız gerekiyor. Oyun biraz zor fakat bu fiyata mükemmeldir.

Metro - Tek tek hepsini yazmayacağım, iki oyunu zaten Epic bedava vermişti fakat kaçırdıysanız indirimde çok makul fiyatlara düşüyorlar. Atmosfer ve hikaye bakımından mükemmel oyunlar üçü de.

Death Stranding - 400 liradan 280 liraya düştü. Daha ucuza alınıyordu fakat Director's Cut versiyonu çıktığı için pahalılaştı. Eğer Death Stranding'e sahipseniz yeni versiyonuna 69 liraya geçebiliyorsunuz. Çok geniş çaplı bir oyun. Sıkıcı gelebilir, birkaç video izleyip ona göre almanızı öneriyorum.

Hades - 40 liradan 24 liraya düştü. Rogue-like seviyorsanız bayılarak oynarsınız.

Hellblade: Senua's Sacrifice - 49 liradan 12 liraya düştü. Çok karanlık bir oyun. Atmosferi ve hikayesi gereği. 7-8 saatlik oynanış süresi var.

Dying Light - 99 liradan 29 liraya düştü. Çoğunuz biliyorsunuzdur zaten anlatmaya pek gerek yok.

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter - 149 liradan 29 liraya düştü. 7 liraya almıştım bu sefer çok düşmemiş. Dedektiflik oyunu isminden anlaşıldığı üzere. 10 saat civarı oynanış süresi var ben eğlenmiştim oynarken.

Detroit: Become Human, Heavy Rain, Beyond Two Souls - Üçü de aynı yapımcının aynı türde oyunları. İnteraktif film gibi düşünebilirsiniz. İndirimde makul fiyatlara düşüyorlar.

Kingdom Come: Deliverance - 50 liradan 15 liraya düştü. Bana sıkıcı geldi fakat RPG seviyorsanız güzel bir oyun. 60-70 saat uzun bir hikayeye sahip.

Dishonored - 29 liradan 6 liraya düştü. Gizlilik oyunu. Oynanış çeşitliliği çok geniş bir oyun. 6-7 saatlik zevkli bir hikayeye sahip.

The Walking Dead - Definitive Edition 77 liradan 38.50 liraya düşmüş. Hikayesi mükemmel oyunlardan birisidir. Tüm sezonları içinde bulunuyor. Kesinlikle öneririm.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Yorumlarda siz de önerirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı