Steam yüklü oyunları görmüyor

Badumein

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamünaleyküm, 2 gündür steamımda bir problem var. Son 2 günde BDO ve Warframe indirdim, oyundan atma ve Steam'ı açıp kapatınca son indirmiş olduğum oyunları yüklü değil gibi gösteriyor. PC kapatıp açınca sorun yok ama 10 dakika sonra aynı işlevi görüyor, oyun dosyaları doğrulama yaptım. Hiç problem yok gösteriyor, kafayı yiyeceğim. Ne oldu bu Steam'e ya da SSD'ye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunların dosya konumlarının ekran görüntüsünü ekleyebilir misin? Belki sorunun çözümüne yönelik aydınlatıcı bir detay fark edilir.

Şöyle şu an PC de değilim ama oyunlar ssdide yüklü steam>ayarlar>indirme kütüphanesinde 2 tane depolamam var ağır oyunları SSD hafif oyunları HDD kurdum 1 hafta önceye kadar hiç problem yaşamadım ama son 2 tane oyun indirdim onlar bir silinmiş görünüyor bir oyundan atıyor PC resetleyince düzeliyor ama tekrar yapıyor bunu ve hani sadece o 2 oyunlar değil bütün oyunları silinmiş olarak gösteriyor.

Oyunların dosya konumlarının ekran görüntüsünü ekleyebilir misin? Belki sorunun çözümüne yönelik aydınlatıcı bir detay fark edilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı