Çözüldü Steam'de arkadaşların CS2 envanterindeki bazı eşyalarını görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr.Techno

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Steam'de arkadaşımın hesabına bakarken envanter bölümüne basınca eksik silah skinleri olduğunu fark ettik. Kaç kere hesaptan çıkış yapıp girmemize, arkadaşlıktan çıkarıp eklememize rağmen hala ben kendi hesabımdan arkadaşımın hesabındaki skinleri eksik görüyorum. Sorun neden kaynaklandığını bulamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam'de arkadaşımın hesabına bakarken envanter bölümüne basınca eksik silah skinleri olduğunu fark ettik. Kaç kere hesaptan çıkış yapıp girmemize, arkadaşlıktan çıkarıp eklememize rağmen hala ben kendi hesabımdan arkadaşımın hesabındaki skinleri eksik görüyorum. Sorun neden kaynaklandığını bulamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Eğer skinler yeni ise 10 gün süresi var sahibi dışında envanterde gözükmüyor.
Eğer skinler yeni ise 10 gün süresi var sahibi dışında envanterde gözükmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı