Steam'de istek listesinde 100 bin oyun olan hesap

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Profil: Steam Community :: 🌴SɢᴛFᴏᴘᴘᴇʀ™🌅

Ekran görüntüsü 2022-05-11 161232.png

Bu nasıl bir hesaptır? Steam adlı oyun oynuyor. 28K saat oynamış. 100 000 istek listesinde oyun var. Nedir bu Steam adlı oyun bir bilgim yok. Bu hesabı gördüğüme bayağı şaşırdım bu nasıl bir hesaptır? Ayrıca 12k oyunu var. Steam hesaplarından en ilginçlerinden biri olduğu kesin. En iyi oyunu da "GABE NEWELL SIMULATOR" diyebilirim. 😃 Başlığı sayılardan dolayı da bir türlü kısaltmadım o da ayrı bir konu. Siz önceden böyle ilginç bir hesap gördünüz mü? Ayrıca "Steam" adlı oyun nedir bilgisi olan var mı?

Son düzenleme:
Bence boş işten bir farkı yok hocam. :D
Kendi aklınca düşünerekten böyle bir rekor kırıp rekor listesine veya tanınmış kişi listesine girme çabası diye düşündüm. :D
Belki de Steam da bütün oyunları almak gibi bir hayali vardır bilemeyiz. :D
Bir kaç tane böyle hesap var çünkü.. :D

Steam adlı oyun kısayol eklemeden eklenmiş olabilir.
Öyle olmuyor maalesef ki. Steam dışı oyunları kısayol eklediğinde Steam vitrininde veya kütüphanende simge olarak gösteremiyorsun. Saati de gözükmüyor. Öyle bir şey olsaydı Epic Games'teki oyunları Steam kütüphaneme eklemek isterdim.

Tam olarak nasıl yapılıyor? Bilginiz var mı? İnternette açıklayan video falan var mı? Merak ettim bu durumu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı