Steam'de Movavi Video Editor %90 indirimle satışta!

DaVinci Resolve'ı ücretsiz versiyonunun üzerine bir şeyler koyuyor mu? Daha iyiyse almayı düşünüyorum, kaliteliyse böyle bir yazılım için fiyat çok iyi.
Bahsettiğiniz programı hiç kullanmadım. Nedense daha iyi olduğuna eminim ama.

Arkadaşlar YouTube olayını ben daha yeni fark ettim ve YouTube, kendi internet sitem falan video atıyorum geçen yıldan beri öyle bir sorun görmedim bence blöf gibi bir şey, videonun ne ile editlendiği nasıl anlaşılabilirki eğer anlama yolu varsa ben bilmiyorum. Bende geçen yıl aynı fiyata almıştım programı alman çakısı gibi mübarek her işe yarıyor basit düzeyde, arayüzünden bir fotoğraf atayım.

Ekran Alıntısı.JPG

Videonun ne ile editlendiği nasıl anlaşılabilir ki?
Video bilgilerine hangi program kullanıldığı yazılabiliyor. İsterseniz Movavi ile videoyu yaptıktan sonra başka bir program ile tekrardan encode edebilirsiniz, böylelikle anlaşılmaz.
Screenshot_20200804-111847.png

Adobe Premier gibi programla değil de basit işlerinize yardımcı olabilir ve fiyatına görede alınabilir hocam. Camtasia ile kapışır bence.
Ücretsiz OpenShot varken buna para vermezdim şahsen.

Video bilgilerine hangi program kullanıldığı yazılabiliyor. İsterseniz Movavi ile videoyu yaptıktan sonra başka bir program ile tekrardan encode edebilirsiniz, böylelikle anlaşılmaz.
Eki Görüntüle 630639

Ücretsiz OpenShot varken buna para vermezdim şahsen.
Onlar bilgisi sadece. Siz Youtube'a yüklediğinizde bunun bir önemi olmaz.

YouTube ile haşır neşir değilsen bu durum çokta abartılıcak birşey değil. Hiç Editten anlamayan birisi çok kısa sürede güzel bir video oluşturabilir. Bu program ile.

Herkes Youtuber olma derdinde vay anasını.

Youtuber olma derdinde değilim çok şükür ama sıkıntı, olup olmamam ile ilgili değil. Eğer program böyle bir şey istiyorsa bunun haksızlık olduğunu söylüyorum. Belki bu özelliği kaldırmışlardır ancak herhangi bir edit programının parasını verdikten sonra böyle bir şey yapması büyük saçmalık. Ücretsiz programlar kullanırım daha iyi.

Geri
Yukarı