Steam'deki oyun Game Pass'e aktarılabilir mi?

taylancengiz

Femtopat
Daha fazla  
Steam üzerinden Battlefield 1 indirmiştim. Xbox Game Pass Ultimate aldım. Oyunu Game Pass üzerinden tekrar indirmek zorunda mıyım yoksa bir şekilde dosya tanımlama veya taşıma tarzı bir çözüm olabilir mi?

Xbox sanırım indirirken EA App üzerinden indiriyor. Xbox'dan indirmeye başlayın ea app üzerinden indirecek. Klasörü siz seçebiliyorsunuz EA App'den indirince. Durdurup dosyaları kopyalamayı deneyin steamden.

İlk başta indirmeyi başlatıp Xbox'un oyunu kuracağı yeri belirleyin. Sonra Steam'deki oyun dosyasını oraya atıp tekrar deneyin algılar herhalde.
Şuanda Steamden dosyayı kopyalayıp direkt olarak Gamepass'in belirttiği konuma kopyalıyorum.

Şuanda Steamden dosyayı kopyalayıp direkt olarak Gamepass'in belirttiği konuma kopyalıyorum.
İşe yaramadı. Ayrıca garip bir şekilde EA launcheri üzerinden download tuşuna tıklanmıyor.

Son düzenleme:

İşe yaramadı. Ayrıca garip bir şekilde EA launcheri üzerinden download tuşuna tıklanmıyor.
Xbox üzerinden yükle diyorsunuz.

Geri
Yukarı