Çözüldü Steam'den DiRT 3'ü çalıştıramıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kasilis01

Hectopat
Merhabalar. Steam'den daha önce aldığım DiRT 3'ü indirdim. Oyunu ne zaman çalıştırmak istesem hiçbir tepki vermiyor. Oyunun kurulu olduğu dizinde dirt3_game.exe'yi açmaya çalışınca xlive.dll'nin eksik olduğunu söyledi. Dll-files.com'dan dll'yi indirdim, oyunun dizinine ve system32 dizinine kopyaladım. Şimdi oyunu açmaya çalıştığımda farenin kenarındaki o saat azcık dönüyor, sonra bilgisayar hiçbir şey olmamış gibi oyuna dair bir tepki vermiyor. Çalıştırma seçeneklerinden -safemode 'u da denedim, farklı bir tepki alamadım. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

• OS W8.1
  • FX 8320-ASUS GTX760-8GB 1866MHz-M5A97 R2.0...
  • Ekran kartı driver sürüm no 340.52
  • Antivirüs programım: Nod32 deneme sürümü
  • Bios v2501

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu onarmayı dene geçen günlerde Age of Empires 2 HD de benzeri oldu onarınca düzeldi.

Oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula kısmını mı diyorsun @Coovahkon , onu yaptım kardeş şimdi, oradan da bir şey çıkmadı. Oyunu başka bir diske yedekle yaptım steam'den. Şimdi oyunu silip tekrar yedekten yüklemeye çalışacağım. Bence oyun ilk çalışırken o yüklediği 4 komponentten birinde sıkıntı var, games for windows live yükledim yine değişmedi sonuç.

Recep abi bağlandı problemi çözdü arkadaşlar, kafamıza göre xlive indirmeyelim :D
Tekrar çok sağolun Recep abi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı