Steam'den oyun güncellerken %2'de kalıyor

keremeser2006

Centipat
Daha fazla  
Steam'den bir oyun indirmiştim. Bugün güncelleme gelmiş. Güncellemeyi yaparken ardı ardına birkaç tane yükleme yapıyor, ama bir tanesinde %2 de kalıyor ve 0 byte gösteriyor. Ayrıca bu olunca görev yöneticisinde disk kullanımı %100 oluyor ne yapabilirim?

Yazma yapıyordur, diskiniz yavaş ise bekletmesi normal. Sıkıştırılmış bir oyun da indiriyor olabilirsiniz, ekran görüntüsü var mı?

Steam'de güncelleme/indirme yaparken yaşadığım takılı kalma sorunlarını indirme önbelleğini temizlemek çözmüştü. Siz de deneyin.

Steam ayarları.png

Steam'de güncelleme/indirme yaparken yaşadığım takılı kalma sorunlarını indirme önbelleğini temizlemek çözmüştü. Siz de deneyin.

Eki Görüntüle 1992244
denedim ama olmadı ayrıca bu indirme devam ederken önbelleği temizlemeye bastığımda önce indirmeyi durdurmaya çalışıyor ama asla durmuyor.bilgisayarı yeniden başlatıp indirmeyi başlatmadan önbelleği temizlemiştim ama işe yaramadı.ayrıca indirmeyi durdurup başka bir oyunu indirmeye başlayıncada çözülmüyor bir kere başlayınca bilgisayarı kapatana kadar bu şekilde kalıyor.

Hala çözülmedi

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-27 184401.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-27 184401.png
    721,9 KB · Görüntüleme: 6

Yeni konular

Geri
Yukarı