Steam Steelrising 61.43 TL

zvack

Hectopat
Makaleler
1
Oyun size Steam key olarak veriliyor, Steam platformunda etkinleştiriyorsunuz. Sepette 12AKS indirim kodunu kullanırsanız %12 indirim kazanırsınız sepette ayrıca bir hizmet bedeli de alıyor site. Kinguin, siparişinize özel 6 Haziran'da çıkaracakları yeni oyunu olan Sneak Out için yanında bedava Sneak Out DLC'si de veriyor oyun çıktığında da onun geliyor. https://www.kinguin.net/category/128869/steelrising-steam-cd-key?o=663adbb1efa6710001512fe7

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-10 211142.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-10 211142.png
    82 KB · Görüntüleme: 140
Son düzenleme:
Souls oyunlarina giris icin iyi bir tercih mi?
Zamanında 111,60 TL vererek steamdan almışım. Henüz oynamadım fakat yine Spiders yapımı olan Greedfall oynuyorum. Oynadığım oyun üzerine konuşmam gerekirse alışılmışın dışında bir oyun deneyimi sunuyor firma ve oyunlarına pozitifim şuan. Souls like oyunlarına giriş için düşünebilirsin yada kütüphaneye atarsın 5 ay sonra oynamak istediğinde oynarsın yada souls like kavramını sevdiysen denemek için kütüphanende bulundurabilirsin. 2,5Litre kola fiyatına bu oyunu alıp beğenmezsen de kolanın asidi kaçmış diyerek döktüm diyebilirsin :D Çünkü 5 ay sonra almak istediğinde bu oyunun fiyatı 200-250 TL civarı olacak.

1715509117416.png

Şu oyun fiyatlarını tekrar görmek nasip olur mu be...

Zamanında 111,60 TL vererek Steam'den almışım. Henüz oynamadım fakat yine spiders yapımı olan greedfall oynuyorum. Oynadığım oyun üzerine konuşmam gerekirse alışılmışın dışında bir oyun deneyimi sunuyor firma ve oyunlarına pozitifim şu an. Souls like oyunlarına giriş için düşünebilirsin ya da kütüphaneye atarsın 5 ay sonra oynamak istediğinde oynarsın ya da souls like kavramını sevdiysen denemek için kütüphanende bulundurabilirsin. 2, 5litre kola fiyatına bu oyunu alıp beğenmezsen de kolanın asidi kaçmış diyerek döktüm diyebilirsin :D çünkü 5 ay sonra almak istediğinde bu oyunun fiyatı 200-250 TL civarı olacak.

Eki Görüntüle 2193616
Şu oyun fiyatlarını tekrar görmek nasip olur mu be...

High on Life DLC high on knife 96TL almıştım kimse çevirmedi DLC kaldı öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı