Elektronik SteelSeries Aerox 3 (2022) 1.245 TL

Makaleler
1
Benim de araştırdığım farelerden birisi. Düşünen arkadaşlar için bir fırsat olabilir diye düşündüm. Wireless versiyonu normalde daha pahalı diye biliyorum.

Anladım da Glorious Model O veya DA V2X / Basilisk V2X almak daha iyi olmaz mı?
Model O kablolu ve başarısız bir mouse. Kablosuz olandan bahsediyorsanız onun yerine Model D Wireless daha iyi bir seçim. DA V2 X Aerox 3'ten daha kötü, Basilisk V2 X ise kıyaslanabilir fakat eksi yönleri var yine. Bunlardan biri pilli olması mesela, yani daha ağır bir mouse.

Hak ettiği maksimum fiyat olduğunu düşünüyorum Aerox 3'ün. Pulsefire Haste Wireless gibi alternatifler var ama marka bağımlısı çok ülkede.

Model O kablolu ve başarısız bir mouse. Kablosuz olandan bahsediyorsanız onun yerine Model D Wireless daha iyi bir seçim. DA V2 X Aerox 3'ten daha kötü, Basilisk V2 X ise kıyaslanabilir fakat eksi yönleri var yine. Bunlardan biri pilli olması mesela, yani daha ağır bir mouse.

Hak ettiği maksimum fiyat olduğunu düşünüyorum Aerox 3'ün. Pulsefire Haste Wireless gibi alternatifler var ama marka bağımlısı çok ülkede.
Doğrudur hocam, bilgi için teşekkürler.

@Kiznaiver

Bu nasıldır hocam? Fiyatına göre çok iyi geldi bana.

Son düzenleme:
Bunun yerine daha dün teslim aldığım lenovo legion m600s i seçtim. 3370 sensörlere sahip ve aşırı hafif. Görünüşü de çok klass ve 200 lira daha ucuz.

Geri
Yukarı