SteelSeries Apex 3 TKL "PrtSc" tuşu yok

Wolveys

Decapat
Daha fazla  
SteelSeries Apex 3 TKL klavyesini almıştım fakat klavyede ekran görüntüsü alma tuşu yok, FN tuşu yok. Nasıl ekran görüntüsü alabilirim ve FN tuşunun işlevini gören bir tuş var mı klavye üzerinde?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa insert tuşu gereksiz tuş. Pg up/down, home ve endi kullanıyorum ben.
Hocam dün düşündükten sonra Insert'i ayarladım. Aynı düşünmüşüz. :) Hocam peki son bir sorum var. Ben USB çoklayıcı kullanıyorum. Hoparlör, kulaklık ve SteelSeries Rival 3 farem bağlı. Sadece fareyi günde belirli aralıklarla durduruyor, sök tak yapmam gerekiyor. Sök tak yapınca çalışıyor fare. Diğer 2 cihazda bu olmuyor. Bu konuda bilgin var mı bu farede neden böyle yapıyor çoklayıcı? Ne yapabilirim, tavsiyen nedir?

Hocam dün düşündükten sonra Insert'i ayarladım. Aynı düşünmüşüz. :) Hocam peki son bir sorum var. Ben USB çoklayıcı kullanıyorum. Hoparlör, kulaklık ve SteelSeries Rival 3 farem bağlı. Sadece fareyi günde belirli aralıklarla durduruyor, sök tak yapmam gerekiyor. Sök tak yapınca çalışıyor fare. Diğer 2 cihazda bu olmuyor. Bu konuda bilgin var mı bu farede neden böyle yapıyor çoklayıcı? Ne yapabilirim, tavsiyen nedir?
Eğer çoklayıcı voltajı bilgisayardan alıyorsa ve yetmiyorsa tüm cihazlara, olabilir böyle bir şey. Bunun için konu açman daha doğru olur.

Geri
Yukarı