Elektronik SteelSeries Apex Pro mini mekanik oyun klavyesi 3499 TL

Huntsman Mini kullanıyorum şu an fakat Purple Switch çok fazla ses çıkardığı için değiştirmek istiyordum bu paraya bu klavye alınır mı sizce ?

reis şuan kullanıyorum gayet iyi ama çok hassas alışmak zor biraz dokununca bile direk işliyor yani yanlışlıkla yanlış harfler falan yazabilirsiniz ilk başlarda :D
Klavyeyi biraz araştırdım ve bir kaç ay kullanımdan sonra kendi kendine rastgele tuşlara bastığına dair video atan bir sürü kişiye denk geldim böyle bir sorun yaşadın mı ? Klavyeyi alırsam benim şansıma başıma gelir bu olay.

Son düzenleme:
Huntsman mini kullanıyorum şu an fakat purple switch çok fazla ses çıkardığı için değiştirmek istiyordum bu paraya bu klavye alınır mı sizce??

Klavyeyi biraz araştırdım ve birkaç ay kullanımdan sonra kendi kendine rastgele tuşlara bastığına dair video atan bir sürü kişiye denk geldim böyle bir sorun yaşadın mı? Klavyeyi alırsam benim şansıma başıma gelir bu olay.

Bu klavye kesin alinir bu tus basma olayi ise bende yasiyorum ama klavyenin algilama hizini dusurdugunuz de oluyor tuslar cok hassaslastigi icin.

Bu klavye kesin alinir bu tus basma olayi ise bende yasiyorum ama klavyenin algilama hizini dusurdugunuz de oluyor tuslar cok hassaslastigi icin.
Shift tuşunuz küçük mü hocam kafamı karıştırdı Trendyoldan alanlara küçük shift tuşlu gitmiş inat ettim büyük shift tuşlu istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı