Steelseries Arctis 1 nasıldır?

Bütçe
600-700TL

Furkanrd

Hectopat
Bir süredir aklımda kulaklık alma fikri var. JBL T500BT kulaklığım ile idare ediyorum. Kulak pedleri kulağımı kapsamadığından rahat çok olmuyor maalesef. 600-700TL gibi bir bütçem var ve BİM'e yakında Steelseries Arctis 1 oyuncu kulaklığının geldiğini gördüm. Oyun oynar ve müzik dinlerim. Açıkcası müzik benim için önemli genellikle trap şarkılar dinliyorum. Arctis 1'in fiyatı 349TL. İnternetten ise 500-600TL civarlarından bulunabiliyor. Bir de ses kartının olup olmaması çok bir değişkenlik gösterir mi? Arctis 1'de ses kartı yok çünkü. Bütçem 700TL bandındayken ses kartlı bir kulaklık mı bakmalıyım yoksa Arctis 1 alsam memnun kalır mıyım? Şimdiden teşekkürler.

Eğer bekleyebiliyorsanız Fury X kulaklığının stoğa gelmesini veya Cloud II'nin indirime girmesini bekleyin. Bekleyemiyorsanız H550 veya Drop Plus alın.

Arkadaş o kadar soru sormuş, yazmış. Siz gitmişsiniz Drop Plus önermişsiniz, peki.

Eğer bekleyebiliyorsanız Fury X kulaklığının stoğa gelmesini veya Cloud II'nin indirime girmesini bekleyin. Bekleyemiyorsanız H550 veya Drop Plus alın.
Cloud 2 Amazonda 750TL şu anda. Kaç yıllık kulaklık hala gideri var mıdır?
Aslında alacaktım da o fiyat segmentine 7.1 olmaması saçmalığın en yücesi.
Açıkcası 7.1 pek hoşuma gitmiyor 1-2 deneme şansım oldu. Stereo tercih ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı