SteelSeries Arctis 3 sesleri mikrofona veriyor

BerkayHnr

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
şuan okuyor ama ilerde işsiz
Merhaba, ürünü 3 gün önce aldım. Memnun değilim, her sesi mikrofona direkt olarak veriyor. (Video sesi, Discord konuşma sesleri, Şarkı sesi vs.). Sesi en çok seviyeye çıkardığım halde 500 TL'lik kulaklıktaki ses seviyesini bile vermiyor. Genel olarak böyle mi kulaklık yoksa böyle olmaması mı gerekiyor? Ona göre garantiye göndereceğim.

Merhaba, ürünü 3 gün önce aldım. Memnun değilim, her sesi mikrofona direkt olarak veriyor. (Video sesi, Discord konuşma sesleri, Şarkı sesi vs.). Sesi en çok seviyeye çıkardığım halde 500 TL'lik kulaklıktaki ses seviyesini bile vermiyor. Genel olarak böyle mi kulaklık yoksa böyle olmaması mı gerekiyor? Ona göre garantiye göndereceğim.
Ne kadara aldınız zaten alınacak bir kulaklık değil.

2018 olanı 6 yıla yakındır kullanıyorum, dediğinizle alakası yok şu anki kullanılmış hali ile.

Sesleri mikrofona iletme sebebi:

Realtek ayarları - Mikrofon - AEC'i açman lazım. Onu açınca sesi mikrofona iletme sorunun çözülecektir.

Ne kadara aldınız zaten alınacak bir kulaklık değil.
1200 TL'ye aldım 4 gün önce.

2018 olanı 6 yıla yakındır kullanıyorum, dediğinizle alakası yok şu anki kullanılmış hali ile.
Demek istediğim normal mi? Değilse garantiye göndereceğim fakat 20 gün sürer diyorlar. Mikrofona sesi de bildiğiniz karşı taraf müzik açmış gibi dinliyor :D

Sesleri mikrofona iletme sebebi:

Realtek ayarları - mikrofon - Aec'i açman lazım. Onu açınca sesi mikrofona iletme sorunun çözülecektir.

Tam olarak nasıl yapabilirim?

Demek istediğim normal mi? Değilse garantiye göndereceğim fakat 20 gün sürer diyorlar. Mikrofona sesi de bildiğiniz karşı taraf müzik açmış gibi dinliyor :D

2019 halini kullanmadım fakat sizinki gibi olmaması gerekli diye düşünüyorum.

1200 TL'ye aldım 4 gün önce.

Tam olarak nasıl yapabilirim?
Videoları mevcut hangi sürücüyü kullandığınıza göre değişiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı