SteelSeries Arctis 3 vs HyperX Cloud II

Kintana

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi iki kulaklık arasında kaldım. Farklı kulaklık önerilerine açığım ve sizlerden iki kulaklığı da kullanmış veya birisini kullananların düşünceleri yazmasını istiyorum. Benim fikrim şu SteelSeries Arctis 3 nedense daha çok içime sindi. Sizce hangisi alınmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da belirttiğim gibi iki kulaklık arasında kaldım. Farklı kulaklık önerilerine açığım ve sizlerden iki kulaklığı da kullanmış veya birisini kullananların düşünceleri yazmasını istiyorum. Benim fikrim şu SteelSeries Arctis 3 nedense daha çok içime sindi. Sizce hangisi alınmalı?

Cloud 2 hakkında fikrim yok fakat Arctis 3 kullanıyorum soruların varsa sorabilirsin. Arctis 3 cidden aşırı rahat bir kulaklık terleme yapacağını ya da baş ağrıtacağını sanmam. Müzik performansı eh işte orta diyebilirim fena değil gibi. Oyunlarda gayet rahat ses kasabiliyorsun ben 2019 versiyonunu kullanıyorum yazılım desteği yok 7.1 var adamın sağ arka sol ön vs. nerede olduğunu çok rahat anlayabiliyorum. Mikrofonun verdiği ses iyi fakat nefes sesine kadar verebiliyor tek eksisi bu diyebilirim Arctis 3 alınılabilir bir kulaklık ama 700 küsur liraya değeceğini pek düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Blackshark V2 öneririm.Yazılım desteğiyle müzik,oyun,film her türlü sesi ve mikrofonunu kendinize özel ayarlayabilirsiniz .Oldukça rahat ve hafiftir.Mikrofonunda ve kulaklıkta gürültü engelleme özellikleri de var.

Steelseries fiyatına degmez, sadece zengin yayıncılar 5-7-9 veriyonlarını alıyor Arctis'in. Düşük bütçeyle 1-3 alınmaz. Ses kartları yok, yazılım destegi yok, pedlerin izolasyonu cok kötü, ses yansıtma problemleri olabiliyor. (arctis 3 kullandım) Arctis zengin işidir.
Cloud2 nin pedleri çok rahat, kendisi çok hafif, ses kasma olarak Arctis 3 ile aynı. Pedleri değişiyor, iade seçeneği var (amazon), kendi ses kartı var.

Geri
Yukarı