Steelseries Arctis 5 Mi Cloud 2 Mi?

Cloud 2 kullanıyorum eski olmasına rağmen cidden çok sağlam, ses konusunda ikiside üzmez fakat rahatlık konusunda Cloud 2 bana daha rahat geldi.

Arctis 3 ile Cloud 2 kıyaslanırsa tabii Cloud 2 alınır ama Arctis 5 ile kıyaslanamaz bile.
Arctis 3 ile Arctis 5 arasındaki o senin için aman aman fark ney ? ikisininde tasarımı konfor bakımından aynı ? ses konusunda A3'de üzmez A5'de Cloud2'de üzmez fakat, '''Cloud 2 Arctis 5 ile kıyaslanamaz'''lafına katılmıyorum.

Arctis 3 ile Arctis 5 arasındaki o senin için aman aman fark ney ? ikisininde tasarımı konfor bakımından aynı ? ses konusunda A3'de üzmez A5'de Cloud2'de üzmez fakat, '''Cloud 2 Arctis 5 ile kıyaslanamaz'''lafına katılmıyorum.
Arctis 3 ile 5 arasında dağlar kadar fark var. Arctis 3 SteelSeries'in 7.1 yazılımını kullanıyor. USB girişine sahip değil. Arctis 5 ise kendi ses kartına sahip ve DTS 7.1 kullanıyor. Cloud 2'de yazılımsal destek SteelSeries kadar iyi değil ve kendi ses kartına sahip değil. Cloud 2'de kullandım şu anda Arctis 5 kullanıyorum. Daha önce 2 sinide kullanmamış gibi gözüküyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı