SteelSeries Arctis Nova 1 mi yoksa HyperX Cloud 2 mi?

AAAk_47

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an elimde Cloud 2 var yeni aldım Amazon'dan ama açıkçası çok ısınamadım, eski kulaklığımın pedleri sünger, mikrofon sabit ve kısaydı bu kulaklık biraz garip geldi sorum şu. Bunu iade edip SteelSeries Arctis Nova 1 mi alayım yoksa bunda devam mı edeyim? CS falan oynarım müzik dinlerim yayın izlerim sizin tavsiyeniz nedir?

Arkadaşlar şu an elimde Cloud 2 var yeni aldım Amazon'dan ama açıkçası çok ısınamadım, eski kulaklığımın pedleri sünger, mikrofon sabit ve kısaydı bu kulaklık biraz garip geldi sorum şu. Bunu iade edip SteelSeries Arctis Nova 1 mi alayım yoksa bunda devam mı edeyim? CS falan oynarım müzik dinlerim yayın izlerim sizin tavsiyeniz nedir?
SAKIN! Arctis nova 1 alma. Bana doğum günü hediyesi alındı. 8 yıllık rampage kulaklığım daha dayanıklı bu kulaklıktan.

Cloud 2 her türlü. Cızırtı ve dip ses sorunları hariç. Bütçeniz 2500 civarı olursa Corsair HS80 ikisinden de çok daha iyidir.

Cloud 2

bilmiyorum şu an elimde cloud 2 var ve nedense hiç ısınamadım yani belki alışamadığım içindir ama bilmiyorum işte çok kararsızım steelseries kaliteli bir marka zaten sünger pedleri ve mikrofonu içeriye girmesi falan eski kulaklığım gibi olduğu için ona daha hızlı alışırım gibi geliyor bana

Bilmiyorum şu an elimde Cloud 2 var ve nedense hiç ısınamadım yani belki alışamadığım içindir ama bilmiyorum işte çok kararsızım SteelSeries kaliteli bir marka zaten sünger pedleri ve mikrofonu içeriye girmesi falan eski kulaklığım gibi olduğu için ona daha hızlı alışırım gibi geliyor bana.

Cloud 2 de zaten ped gönderiyorlar yaz kış için.

Sen bilirsinde bence Cloud 2 net.
Sebepleri neler hocam çünkü bu kulaklığa alışamadım , SteelSeries Arctis Nova 1 çok mu kalitesiz neden net cloud 2, sebepleri nelerdir? ayrıca cloud 2 eski diyorlar ve arkadaşlarım mikrofondan sesimin gerip geldiğini söylüyor. SteelSeries Arctis Nova 1 cs de ses kasılıyor mu ve mikrofonu iyi mi acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı