SteelSeries Arctis Prime alınır mı?

Strawcarry

Decapat
Daha fazla  
Merhaba herkese iyi sosyaller dilerim.

Üniversite öğrencisi olduğum için taşınabilir fiyat performans bir oyuncu kulaklığı aramaktayım. 100 TL Amazon çekim bulunmakta.
  • SteelSeries Arctis Prime ( 1200 TL'ye geliyor)
  • SteelSeries Arctis Nova 1P ( 1100TL'ye geliyor.)
  • Razer BlackShark V2 X ( 930TL)
Bu üç kulaklık arasında kaldım. Razer düşüyordum fakat mikrofon ve kablosu çıkarılabilir olmadığı için sıcak bakamadım fakat forumda birçok kişi tarafından önerilmekte. Sizce hangisini almalıyım. Yine yakın fiyat bandında taşınabilir oyuncu kulaklığı önerilerinize açığım.

Ek olarak bu kulaklıkların ses kartı olmadığı için PC'nin ses kartının iyi olması gerektiğini okudum. Kullandığım cihaz ASUS ROG STRIX G17 AMD Ryzen 7 4800H ve RTX 3050 olan G713ıc modeli. Ses kartı muhabbetinden pek anlamadığım için anlayan bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Prime alınır bence. Ses kartınızdan memnun kalmazsanız da ileride yükseltme de yapılabilir USB'li güzel modeller mevcut.

Hocam 2-3 yıl götürmesi lazım. Varsa öneriniz alabilir miyim?

Prime modelini düşünüyorum açıkçası fakat hem müzik hem oyun kulaklığı olduğu için deri pedler koymuşlar. İleride kumaş taksam nasıl olur sizce?

Hocam 2-3 yıl götürmesi lazım. Varsa öneriniz alabilir miyim?

Prime modelini düşünüyorum açıkçası fakat hem müzik hem oyun kulaklığı olduğu için deri pedler koymuşlar. İleride kumaş taksam nasıl olur sizce?

Kumaş terletmemesi açısından konforu artırabilir. Deri padler daha iyi bas veriyor diye düşünüyorum. Ne kadar götürdüğü nasıl baktığınıza bağlı hocam. Bizde 10+ yıllık kulaklık var hala sorunsuz çalışan. Önerim Creative Sound Blaster G3 olur. Hem uygun fiyatlı bir ürün hem de performanslı.

Kumaş terletmemesi açısından konforu artırabilir. Deri padler daha iyi bas veriyor diye düşünüyorum. Ne kadar götürdüğü nasıl baktığınıza bağlı hocam. Bizde 10+ yıllık kulaklık var hala sorunsuz çalışan. Önerim Creative Sound Blaster G3 olur. Hem uygun fiyatlı bir ürün hem de performanslı.

Logitech G G432​

Hocam peki bu model Prime ile aynı fiyatta ikisi arasında hangisini tercih edersiniz?

Logitech G G432​

Hocam peki bu model Prime ile aynı fiyatta ikisi arasında hangisini tercih edersiniz?

İlerde ses kartı almayacaksanız G432 kutudan çıktığı haliyle daha iyi olur. Fakat Prime'ın potansiyeli daha yüksek. Ben Prime alırım ses ekipmanım olduğu için.

Geri
Yukarı