SteelSeries Arctis Prime alınır mı?

gearbox

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
XFX RX 6700XT, I7 12700KF, Asus ROG STRIX B760-G , Patriot Viper Elite II 4000 MHz 32 GB Ram, Samsung 970 Evo Plus
Meslek
Öğrenci
Öncelikle iyi sosyaller, ben yakın zamanda bir sistem topladım ancak kulaklığım yok. Dolayısıyla uzun süredir kulaklıkları araştırıyordum. SteelSeries Arctis Prime modeli dikkatimi çekti farklı forumlardakı yazıları okudum, çeşitli kaynaklardan videoları izledim. Genel olarak kulaklık hakkındaki izlenimler olumu ancak videoların altında kulaklıktan memnun olmadığını söyleyen, anakartın ses yongasının iyi bir şey olması gerektiği ile ilgili yorumlara denk geldim. Anakartım ASUS ROG STRIX B760-G içindeki ses yongası SupremeFX sanırsam bu ses yongası nasıldır?
Arctis Prime ile nasıl bir performans verir? Bir de son olarak Arctis Prime kullananlar varsa kulaklıktan memnun musunuz? Başka ne gibi alternatifler önerebilirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

Cevap için teşekkürler siz kullandınız mı?

Hocam bende normalde onda karar kılmıştım alacaktım sonda bütçem yetmeyince Arctis Nova 1 aldım. Kafamda bitirmiştim, araştırmıştım Arctis Prime'ı. Kullanmasam da çoğu şeyini biliyorum kafama yatmıştı çünkü. O model hakkında bilgim, araştırmam olduğu için alınır yazdım.

Hocam bende normalde onda karar kılmıştım alacaktım sonda bütçem yetmeyince Arctis Nova 1 aldım. Kafamda bitirmiştim, araştırmıştım Arctis Prime'ı. Kullanmasam da çoğu şeyini biliyorum kafama yatmıştı çünkü. O model hakkında bilgim, araştırmam olduğu için alınır yazdım.
Anladım teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı