SteelSeries Arctis Prime vs HyperX Cloud 2

EGEMEN_IIII

Femtopat
Daha fazla  
Yeni kulaklık alacağım SS Arctis Prime vs HyperX cloud 2 arasında kaldım. Bütçe 3000 zorlarım başka bunlardan kaliteli kulaklık varsa önerirseniz sevinirim.
Not: Sıkı oyuncuyum ağırlıklı olarak PUBG.

Yeni kulaklık alacağım SS Arctis Prime vs HyperX Cloud 2 arasında kaldım. Bütçe 3000 zorlarım başka bunlardan kaliteli kulaklık varsa önerirseniz sevinirim.
Not: Sıkı oyuncuyum ağırlıklı olarak PUBG.

Prime daha iyi fakat biraz eski kaldı ve yorumlarına bakacak olursak pedleri terletiyor. Bu model gerek ses gerek mikrofon olarak ikisinden de üstün:

Hyper X 2 kullanıyorum 2 yıldır. Son derece memnunum uzun süre kullanımda bile rahatsızlık vermiyor çok konforlu. Ses kalitesi de gayet iyi fps oyunlarında her yeri duyabiliyorum. Kıyaslama yapamam diğerini kullanmadığım için ancak Hyper X konusunda fikrim bu

HyperX 2 kullanıyorum 2 yıldır. Son derece memnunum uzun süre kullanımda bile rahatsızlık vermiyor çok konforlu. Ses kalitesi de gayet iyi FPS oyunlarında her yeri duyabiliyorum. Kıyaslama yapamam diğerini kullanmadığım için ancak HyperX konusunda fikrim bu.
Başka tercihiniz varmı
Ağır sıktığını falan söylüyorlar.

Corsair HS80 modeline baktım kulak falan ağrıtıyormuş geriye Cloud 2 ya da BlackShark V2 kaldı.

Biraz çıkıp bunu al daha güzel:

Geri
Yukarı