Çözüldü SteelSeries Kulaklık Tamiri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

asetsu

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Uzun zaman önce Arctis 1 Wireless kulaklığımı şarj ederken düşürdüm ve soketi arızalandı. Kablo takılı iken kablo ucunu aşağı bastırınca şarj oluyordu ancak son zamanlarda olmamaya başladı. Teknik servis olarak Despec bilgisayar gözüküyor ancak aradığımda tamir yapmadıklarını söylüyorlar. Garantisi bitti. Ne yapmalıyım nerede tamir ettirebilirim?

Çözüm
Arkadaşlar selam. Uzun zaman önce Arctis 1 Wireless kulaklığımı şarj ederken düşürdüm ve soketi arızalandı. Kablo takılı iken kablo ucunu aşağı bastırınca şarj oluyordu ancak son zamanlarda olmamaya başladı. Teknik servis olarak Despec bilgisayar gözüküyor ancak aradığımda tamir yapmadıklarını söylüyorlar. Garantisi bitti. Ne yapmalıyım nerede tamir ettirebilirim?
KDA Cables'a da bakabilirsiniz fakat kulaklık yapıyorlar mı bilmiyorum.
KDA Cables'a da bakabilirsiniz fakat kulaklık yapıyorlar mı bilmiyorum.

Çözüm
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam kulaklığınızı gönderdiniz mi ben de göndermeyi düşünüyorum güvenilir mi ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam kulaklığınızı gönderdiniz mi ben de göndermeyi düşünüyorum güvenilir mi ki.

Evet gönderdim sorunum da çözüldü ama aynı hatayı yine yaptım düşürdüm kulaklığı yine :D. Eskiden hiç şarj almıyordu artık alıyor ama belli birkaç kablo ile şarj edebiliyorum. Uzun lafın kısası güvenilir gönderebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı