SteelSeries Prime FPS mouse ele oturur mu?

Slats

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-10200H 4C/8T; 8MB L3; 8GT/s; 2.4GHz > 4.1GHz; 45W; 14nm - Mobile Intel® HM470 Chipset - GTX1650 Ti 4GB GDDR6 128-Bit DX12 - 15,6" FHD 1920x1080 120Hz - 8GB DDR4 1.2V 2933MHz - 500GB CRUCIAL P2 PCIe M.2
Prime mouse elime oturur mu sizce?
El ölçülerim: 19×8 cm.
Tutuş şeklim claw ve palm karışık ama genelde claw tarzındayım mouse parmaklarıma yapışık olmaz pek.

Ele oturur oturmasına da kalitesi çok kötü almayın.

Ve Claw tutuyorsanız uzun süre kullanımda büyüklüğünden dolayı eli ağrıtıyor @223126 haklı.

Ele oturuyor ama elin küçükse claw zor olur.

Anladım.

Ve claw tutuyorsanız uzun süre kullanımda büyüklüğünden dolayı eli ağrıtıyor @223126 haklı.

İyi olduğu söylenmişti ama.

Ve claw tutuyorsanız uzun süre kullanımda büyüklüğünden dolayı eli ağrıtıyor @223126 haklı.

Oturur fakat palm tutuşa uygun bir fareyi uzun süre claw tutarsanız eliniz ağrıyabilir.
Bir teknolojik markete gidip deneyebilirsiniz.

Tamam peki öneriniz var mi?

Tutuş şeklim hemen hemen bu.

Dosya Ekleri

• 20240109_191821.jpg
    20240109_191821.jpg
    85,9 KB · Görüntüleme: 40
Anladım.

Tamam peki öneriniz var mi?

Tutuş şeklim hemen hemen bu.

Bende aynı şekil claw tutuyorum hocam. Zowie fk var mesela bende gayet rahat o yüzden.
Bundan önce Razer DeathAdder V3 deneyimim olmuştu birkaç aylık. Kullanmaya her ne kadar alışsam da uzun süre kullandıktan sonra ağrı yapıyordu. En son saldım eski fareye geri döndüm. Dünya varmış diyorum.

size yardımcı olması açısından şu sitedelerden karşılaştırma yapabilirsiniz.
Gözünde canlandırmanız açısından.

Bende aynı şekil claw tutuyorum hocam. Zowie fk var mesela bende gayet rahat o yüzden.
Bundan önce Razer DeathAdder V3 deneyimim olmuştu birkaç aylık. Kullanmaya her ne kadar alışsam da uzun süre kullandıktan sonra ağrı yapıyordu. En son saldım eski fareye geri döndüm. Dünya varmış diyorum.

Size yardımcı olması açısından şu sitedelerden karşılaştırma yapabilirsiniz.
Gözünde canlandırmanız açısından.

Sağ olun hocam Zowie'yi su an kullanıyor musunuz?

Bütçe ne kadar?

Eğer Prime FPS civarı bütçeniz varsa Razer cobra veya ASUS TUF M3 gen 2 öneririm.

1K en üst 1.5k cobrayi daha önce de görmüştüm onu alacağım sanirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı