Elektronik SteelSeries Prime Plus 650 TL!

Selamlar arkadaşlar 2 adet olarak satın aldım ve bugun elime ulaştı. Üründen daha önce vardı yedek olsun diye 2 adet aldım. 2 üründe de ses sorunu var ve bu aşırı can sıkıcı tiz bi ses var kulağınızı tırmalıyor. Birşeyler izlerken sorun yok fakat birşey izlemediğinizde kulaklarınızı ağırtan tiz bir ses var pc kapattıgınızda ohhh rahatladım diyorsunuz. Yani bu ürünün uygun olmasının sebebi sanırım sesi. Sorunlu olan ürünleri uyguna piyasaya sürüyorlar sanırım. Acaba bu fiyata alıp servise versek yenisini steelseries'den alabilirmiyiz bilemiyorum. Sonuç olarak bu haliyle kullanılmaz tekrar ediyorum bir deneyeyim diye bile almayın bu haliyle kullanmak mümkün değil. Kulaklarım ağırdı. 30 dk anca dayanabildim. İade edeceğim. Umarım sorun çıkartmaz Trendyol.

Selamlar arkadaşlar 2 adet olarak satın aldım ve bugun elime ulaştı. Üründen daha önce vardı yedek olsun diye 2 adet aldım. 2 üründe de ses sorunu var ve bu aşırı can sıkıcı tiz bi ses var kulağınızı tırmalıyor. Birşeyler izlerken sorun yok fakat birşey izlemediğinizde kulaklarınızı ağırtan tiz bir ses var pc kapattıgınızda ohhh rahatladım diyorsunuz. Yani bu ürünün uygun olmasının sebebi sanırım sesi. Sorunlu olan ürünleri uyguna piyasaya sürüyorlar sanırım. Acaba bu fiyata alıp servise versek yenisini steelseries'den alabilirmiyiz bilemiyorum. Sonuç olarak bu haliyle kullanılmaz tekrar ediyorum bir deneyeyim diye bile almayın bu haliyle kullanmak mümkün değil. Kulaklarım ağırdı. 30 dk anca dayanabildim. İade edeceğim. Umarım sorun çıkartmaz Trendyol.
Trendyol'un sorunlu ürün satmaya çalışması saçma olmaz mı? Sonuçta satıcısı bile Trendyol.

2 tane aldıktan sonra bu mesajı görmek bir tık gerdi beni hayırlısı bakalım gelince ürün hakkında tecrübe belirtebilirim.

Ben kendi kullanımlarımda oyun oynayıp internette gezerken ses duymadım. Sadece kulağımı dibine dayadığımda çok ince tiz bir ses duyuluyor o kadar.

Son bir detay. Arkadaşlar ürünü almayın illa alacaksanız kesinlikle Trendyol'dan ALMAYIN ALMAYIN ALMAYIN. Ürünlerde ses sorunu var yazmıstım yukarıda Trendyol ile konustum cevap şu : Ürünü açtığınız için 21 iş günü ürünün servisine gidecek servis eğer ürün hasarlı / bozuk der ise iade yapacaklar eğer kullanıcı hatası derlerse yapamayacaklarmıs. Dedim ki ürün dün elime ulaştı 2 üründe de aynı sorun var ve burada sorunlu olan ben miyim? prosedur böyle diyor.. Bu ürünü alacaksanız Trendyol adlı firmadan almayın. 21 iş günü beni bekletecekler iade alalım mı almayalım mı diye karar verecekler.. Saçmalık Amazon senin gözünü seviyim ya

Yeni konular

Geri
Yukarı