SteelSeries QCK alınır mı?

Kakaolu Puduk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Times Square
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim :)
Amazon'dan 320 liraya Large olanını aldım. CS oynuyorum çoğunlukla, memnun kalır mıyım? Speed mouse pad olarak geçiyor sanırım.

Klasse longteng vardı fiyatı yüzünden tercih etmedim onu.

Hocam Glorious XL çok daha iyi, QCK bir zaman sonra kenarı dikişli olmadığı için kumaşla köpüğümsü zemin ayrılıyor. İptal edip Trendyol'daki Zoccoshop satıcısından alabilirsiniz.

QCK de güzel ama arkadaşın dediği gibi sıkıntılar çıkarabiliyor bir de kolay yıpranıyor.
Klasse Tiger Longteng aldım memnunum.(Control)

Hocam Glorious XL çok daha iyi, QCK bir zaman sonra kenarı dikişli olmadığı için kumaşla köpüğümsü zemin ayrılıyor. İptal edip Trendyol'daki zoccoshop satıcısından alabilirsiniz.

Glorius aklımda vardı ama zemininden emin olamadım düzgün bir inceleme videosuda yoktu.

QCK de güzel ama arkadaşın dediği gibi sıkıntılar çıkarabiliyor bir de kolay yıpranıyor.
Klasse tiger longteng aldım memnunum.(Control)

Amazon.com.tr bu nasıl bu da kaliteli gözüküyor. Olmazsa klasse veya Glorious alacağım.

Son düzenleme:
Glorius aklımda vardı ama zemininden emin olamadım düzgün bir inceleme videosuda yoktu.

Amazon.com.tr bu nasıl bu da kaliteli gözüküyor. Olmazsa klasse veya Glorious alacağım.
Hocam Glorious XL'i ahşap masada kullanıyorum ve tabanı çok iyi yapışıyor diyemem. Oyun esnasında hafif hafif kayıyor ama rahatsız etmiyor mouse padin boyutundan dolayı.

Geri
Yukarı