SteelSeries Rival 3 vs Glorious Model O

Bütçe
500-1000tl

OfferSixPain

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır kafama takılan bir soru var. 500-1000TL arası bir bütçem var ve oyuncu faresi almak istiyorum. Benim aklıma bu 2 model takıldı, ve sizlere sormak istiyorum. Sizce hangisini alayım. Bu arada önerilere açığım, önereceğiniz fareler kablolu olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eliniz büyükse Razer Deathadder Essential, ortalama veya küçükse Razer Cobra. Steelseries ürünlerinin kalitesi çok kötü. Glorious hakkında fikrim yok.
Essentials berbat bir mouse.
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır kafama takılan bir soru var. 500-1000TL arası bir bütçem var ve oyuncu faresi almak istiyorum. Benim aklıma bu 2 model takıldı, ve sizlere sormak istiyorum. Sizce hangisini alayım. Bu arada önerilere açığım, önereceğiniz fareler kablolu olursa çok sevinirim.
Bu fiyata ya 550 TLye Steelseries Prime al ya da 1000 TLye Amazon.com.tr attack shark x3 al.

Hocam sakin olun lütfen.

Yani tartışmanızdan anlayamadım tam olarak. Bana Glorious'u öneriyor musunuz?

Glorious önermiyorum kimseye. Fiyatını hak eden mouselar değiller. 550TLye steelseries prime 900 TL'ye Mad Catz Mojo M2, 800 TLye Ajazz AJ099, 1060 TLye Attack Shark x3 bakabilirsiniz.
Hocam 1060tlye attack shark x3 alınabiliyorken 1300 tlye delux m800 pro 3395 veya 1448 tlye vxe r1 hangisin almak daha mantıklı? aradaki fiyat farkına değer mi

Yeni konular

Geri
Yukarı