SteelSeries Rival 710 nasıldır?

erenyilmaz29

Hectopat
Selamlar,
SteelSeries Rival 710 fare siparişi verdim biraz önce ama kafamda halen soru işaretleri var. Yazılımcıyım ve genel olarak FPS, RPG ve MOBA oyunları oynuyorum. Her türlü ihtiyacımı giderecek, uzun ömürlü, bütçeme uygun klavye ve fare bakıyorum. Bu fare sizce nasıldır? İncelemelerde iyi şeyler deniyordu, deneyimini paylaşacak, fareyi kullanan kişi var mıdır acaba? Ayrıca bunun yanına basımı hafif olan (kırmızı ve kahverengi Switch oluyormuş sanırım) mekanik bir klavye de arıyorum. Bu konuda öneride bulunabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye olarak Cooler Master CK 350 Red Switch alabilirsiniz. Mouse ise çok beğenilen ve sevilen bir mouse. Hayırlı olsun.
fiyat olarak uygun geldi, inceleyeyim teşekkür ederim.

Klavye olarak yazılımcıysanız bunu önerebilirim gönül rahatlığı ile. Yorumlarını her yerden okuyabilirsiniz.
Evet bunu görmüştüm fakat güncel kuru düşününce almayı düşünemiyor bile insan :)

Fareyi 369 tl ye aldığım için bu fareyi düşünmüyorum. Ayrıca klavye için bütçem en fazla 500-600 TL olur

Fiyat olarak uygun geldi, inceleyeyim teşekkür ederim.

Evet bunu görmüştüm fakat güncel kuru düşününce almayı düşünemiyor bile insan :)

Fareyi 369 TL'ye aldığım için bu fareyi düşünmüyorum. Ayrıca klavye için bütçem en fazla 500-600 TL olur.

Fiyatına bakma. Zaten kalitesi 900 TL olan klavyeler gibi. En iyi klavye bence.

fiyat olarak uygun geldi, inceleyeyim teşekkür ederim.

Fareyi 369 tl ye aldığım için bu fareyi düşünmüyorum. Ayrıca klavye için bütçem en fazla 500-600 TL olur
O zaman attığım klavyeyi almanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı