Satılık SteelSeries Rival Fnatic Edition Mouse

BalzonUrchin

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. 3 aylık olan SteelSeries Rival Asphalt Edition faremi satmak istiyorum. Ürünün garanti belgesini kaybettiğim için makul bir fiyattan bırakacağım. Mouse neredeyse hiç kullanılmadı. Toplasanız 10 gün kullanılmadı. Başka bir markanın faresini kullandığım için fazla olarak duruyor. Faturası elimdedir ancak kişisel bilgilerim yazdığı için teslim edemem. İstanbul içi elden diğer illere kargoyla teslim edilecektir. Lütfen sadece ciddi alıcılar yazsın.

Not: Ürün fiyatı 100TL'dir. MousePad ile birlikte 120TL. MousePad kutusu sadece boyutuna bakmak için açılmış ve kesinlikle kullanılmamıştır. Boyutu 320mmX270mm'dir.

Not2: Mouse satılmayana kadar mousepad satılmayacaktır.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    14,8 KB · Görüntüleme: 223
  • 2.jpg
    2.jpg
    15,6 KB · Görüntüleme: 224
  • 3.jpg
    3.jpg
    15,7 KB · Görüntüleme: 205
  • 4.jpg
    4.jpg
    14,7 KB · Görüntüleme: 196
  • 5.jpg
    5.jpg
    13,5 KB · Görüntüleme: 270
  • 6.jpg
    6.jpg
    20,8 KB · Görüntüleme: 196
Son düzenleme:
Bu mouse'u kullanıyorum. Fiyat uygun alacaklara tavsiye ederim.
Ben aldığımda içinden mousepad çıkmamıştı. Mousepadi tek satmayı düşünür müsünüz?

MousePad tek satarsam fiyat yükselir, gerçekten çok ucuza bırakıyorum ikisini. Şuan ki değerleri neredeyse 300TL civarında ve mouse FPS oyunları için üretilmiştir. Profesyonel olarak yaklaşan arkadaşlara tavsiye edilir. İyi forumlar :)

Dostum ikisini 100 tl den bırakıyorsan yarın alabilirim.

Maalesef, 100TL iki ürün için imkansız bir fiyat. Şuanki mouse fiyatının 200TL değerinde olduğunu belirtmek isterim. MousePad için zaten yanında alana indirim yaptım. Bence fiyat olarak çok makul. İyi forumlar...

Maalesef, 100TL iki ürün için imkansız bir fiyat. Şuanki mouse fiyatının 200TL değerinde olduğunu belirtmek isterim. MousePad için zaten yanında alana indirim yaptım. Bence fiyat olarak çok makul. İyi forumlar...
İhtiyacım olsa 20tl çekinmeden veririm, ekstra olarak alıcam. Kararınızı değiştirirseniz yazmanız yeterli.

Şunu alacaklarına giderler dandik A4TECH V9-V18 mouse alırlar yanına kıytırık mouse pad alırlar ulan gül gibi 120 liraya bedavaya veriyor arkadaş yanında da QCK mouse pad, DA 2013'üm olmasa durmam alırdım. İyi fiyat, sağlam ürün hayırlı satışlar dostum.
Not: Garson bu yoruma da bir uyarı alabilirmiyim yanına iki şekerli çay iyi gider.:ROFL:

Yanlış anlamayın da her üründe insanların kişisel bilgileri yer alıyor ve faturaları alıcıya veriyorlar. Siz neden vermiyorsunuz ?

MousePad tek satarsam fiyat yükselir, gerçekten çok ucuza bırakıyorum ikisini. Şuan ki değerleri neredeyse 300TL civarında ve mouse FPS oyunları için üretilmiştir. Profesyonel olarak yaklaşan arkadaşlara tavsiye edilir. İyi forumlar :)

Mousepad ne kadar olur?

Şunu alacaklarına giderler dandik A4TECH V9-V18 mouse alırlar yanına kıytırık mouse pad alırlar ulan gül gibi 120 liraya bedavaya veriyor arkadaş yanında da QCK mouse pad, DA 2013'üm olmasa durmam alırdım. İyi fiyat, sağlam ürün hayırlı satışlar dostum.
Not: Garson bu yoruma da bir uyarı alabilirmiyim yanına iki şekerli çay iyi gider.:ROFL:
Teşekkür ederim dostum. Gerçekten alıcı çıkmadığına şaşırıyorum. Resmen bedava veriyorum.
Yanlış anlamayın da her üründe insanların kişisel bilgileri yer alıyor ve faturaları alıcıya veriyorlar. Siz neden vermiyorsunuz ?
Bu tamamen kişiseldir. Garanti belgesi olmayan bir üründe fatura işe yarıyor mu? Yarıyorsa dediğin gibi teslim eder ancak fiyatı yükseltirim. Ben şuan bu iki ürünü garanti belgesi kaybolduğu için bu fiyattan bırakıyorum. Normalde iki ürünün fiyatı 250TL olması lazım şuan. 3 aylık ve hiç kullanılmamış bir ürün olduğunu göz önüne alırsak fiyat en aşağı 180TL olur.
Mousepad ne kadar olur?
Dostum beraber satmayı düşünüyorum. İyi forumlar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı