Çözüldü Steelseries Sensei Raw Glossy ve MOBA Tür Oyunlar İçin Önerileriniz

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

PCUSTASI

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. MOBA tarzı oyunları oynuyorum. Yazın PC'mi güçlendirdim. Şimdi ise mouse ardından klavye almak kaldı. İlk olarak mouse almak istiyorum. League of Legends, DotA tarzı MOBA oyunları oynuyorum. Mouse en fazla 100TL olursa ve D&R, Vatan Computer gibi yerlerde bulunursa benim için çok daha iyi olur. Şimden teşekkürler.

Edit: Steelseries Sensei Raw Glossy « [ S4G ] [url]www.shop4gamers.com - ProGamer Marketi! - Profesyonel Oyuncu Donanımları[/URL] bu mouse iyi midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçen tam sınırda aslında. Bide ellerinin büyüklüğü de çok önemli mouse alırken. Ellerin normalse şu mouse çok iyidir. Hem fps hem moba tarzı oyunları oynarsın.
Bloody V8 Usb Gamer Mouse Siyah Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Daha önce kulladığım mouse buydu ve bundandan baya memnundum.
A4 Tech X7-F5 Siyah V-Track 3000 CPI Gamer Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Tabi bu mouse'u aldıktan sonra yakın bir zamanda da güzel bir gamer mouse pad almalısın.

Seçteğin mouse kaliteli bir marka. Fakat tasarımı 10TL'lik A4Tech'e benziyor. Tavsiyem Logitech, TT eSports, Razer ürünlerine yönelmeniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı