Steelseries Siberia v2 kısık ses sorunu

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bende steelseries siberia v2 kulaklık var. yaklaşık 1 aydır skype'den hiç konuşmuyordum bu nedenle mikrofonu da kullanmıyordum. Geçen gün kullanayım dedim, skype'de karşı taraf bi türlü sesimi duymuyordu. Sonra denetim masasından ses yöneticisine girdim. Orada da konuşunca mikrofon ses seviyesi çok az yükseliyor. Bazen hiç bir oynama olmuyordu fakat sesimi kayıt ettiğimde hiçbir sıkıntı olmuyor. Skype'de konuşmak için mikrofonu neredeyse ağızımın içine sokmam gerekiyor. Buna rağmen sesim çok az çıkıyor ve mikrofonu dinle özelliği kapalıyken bile mikrofona ağızıma çok yaklaştırınca kulaklıktan ses tekrar ediyor. Bu problemleri nasıl çözebilirim yardım eder misiniz ? Çok zor durumdayım.
(İşletim sistemi W10 orijinal her şeyi güncelledim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tak çalıştır ya onlar ben windows 8 de iken kendime tekrar ediyor diye sinir olduğum için aradım game ekstrayı ne yapacağım diye sağ altta hoparlör ikonuna tıkla orda sesler açılcak mikrofonu kapat demişti. Tekrarlama sorununu böyle çözebilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı