Steelseries Siberia V3 mü ? Razer Kraken 7.1 Chroma mı ? Kingston Hyperx Cloud 2 mi ?

Oğuz Kağnıcı

Hectopat
Güzel bir "Gaming Headset" arıyorum.

Aklımda şunlar var:
Razer Kraken 7.1 Chroma

Steelseries Siberia V3 Prism.

Kingston Hyperx Cloud II.

Sizce hangisini almalıyım ?
Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steelseries Siberia V3 Prism almanızı tavsiye ederim. Gerek oyuncu kulaklıkları, gerekse oyuncu mouselarında şuan lider diyebiliriz. Her türlü konuda çok kaliteli ve hassas olarak üretilmiştir. O yüzden alıpta pişman olacağınız bir yönü olacağından şüpheniz olmasın.

Şahsen SteelSeries'i çok sevmiyorum. Mouse hiç rahat değil. En kısa zindanda değiştirmeyi istiyorum.

Kulaklıklari nasıldır bilemem ama ben tercih etmezdim.

Kingston ve Razer genelde önerilir. Pişmanlık vereceğini zannetmem.

Razerin sadece tasarıma çalıştığını ve ergonomik olmadığını düşünüyorum. Siberia V3'te rahatlığa çok önem verilmiş. Ben olsam Cloud 2 veya V3 alırdım.

Kesinlikle HyperX Cloud II. Technopat Youtube kanalından incelemesini izleyebilirsiniz.

Bütçen varsa Asus Strix 7.1, bütçen kısıtlı ise de yine Asus öneriyorum. Strix serisi harika. Açıkçası Siberia v2 ve Razer Kraken 7.1 kullandım ancak Asus Strix 7.1 daha harikulade. Tabi bunda kulak yapınız, şekliniz ve terleme yoğunluğunuza göre tercih etmeniz en iyisi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı