SteelSeries Stratus+ vs DualShock 4 V2

Uzun süre kullandım hissiyatını beğendiğim bir model pil ömrü vesaire falan da çok iyi ben 9. nesile tercih ederdim şahsen.
1800'e düşüyor ben 2. el kovalanması taraftarıyım ama illa garantiliTR ürünü isteyen 9. nesil yerine alması daha mantıklı. Özellikle yarış oyunları oynayanlar falan daha rahat oynar trigger yayları daha ağır analogları daha hafif.

İkisi de alınmaz veya Xbox kolu da alınmaz o bütçeye.

Bu ikisine bakabilirsin.

@EfeAkkaya hayatında görmediğin kadar Gamepad'i ben koleksiyonumda kullandım hocam 9. nesil dediğin gamepad abartıldığı kadar iyi değil.

Hocam bende bunu düşündüm fakat Ali Express olduğu için çakma ürün gönderirler mi diye bir düşündüm ondan dolayı çok sıcak bakmamıştım. Bir de garanti meselesi sıkıntı gibi geliyor bana. Orijinallik ve garanti konusunda Ali Express'den alınır mı?

İkisi de alınmaz veya Xbox kolu da alınmaz o bütçeye.

Bu ikisine bakabilirsin.

@EfeAkkaya hayatında görmediğin kadar Gamepad'i ben koleksiyonumda kullandım hocam 9. nesil dediğin gamepad abartıldığı kadar iyi değil.

Hocam şimdi baktım vergiyle 2300 oluyor.
Bana fazla geldi bilemedim.

Son düzenleme:
Hocam bende bunu düşündüm fakat Ali Express olduğu için çakma ürün gönderirler mi diye bir düşündüm ondan dolayı çok sıcak bakmamıştım. Bir de garanti meselesi sıkıntı gibi geliyor bana. Orijinallik ve garanti konusunda Ali Express'den alınır mı?

Hocam şimdi baktım vergiyle 2300 oluyor.
Bana fazla geldi bilemedim.
Sahte ürün gönderme olmaz. Machenike 1500'e geliyor.

Zaten ben ona göre bakıp sana attım linkleri.

Hocam Xbox layout sıkıntı benim için. Sol üstte analoga alışmadım alışabilir miyim bilmiyorum hiç denemedim. N11'den 2300'e Xbox 9. nesil almak mantıklı mı sizce kuponumda var?

SteelSeries stratus+ alınır mı sizce? Tasarımı gayet hoş geliyor bana.

Hocam Xbox layout sıkıntı benim için. Sol üstte analoga alışmadım alışabilir miyim bilmiyorum hiç denemedim. N11'den 2300'e Xbox 9. nesil almak mantıklı mı sizce kuponumda var?

SteelSeries stratus+ alınır mı sizce? Tasarımı gayet hoş geliyor bana.
Stratus+ sadece bluetooth. Gecikme problemi yaşama ihtimalin var onlarla veya sadece kablo ile oynayacaksın. 9. nesilde keza aynı şekilde onun da 2.4g alıcısını ayrı satıyorlar onla da bluetooth ile bağlanman gerekir ve gecikme yaşama ihtimalin var.

Stratus+ sadece Bluetooth. Gecikme problemi yaşama ihtimalin var onlarla veya sadece kablo ile oynayacaksın. 9. nesilde keza aynı şekilde onun da 2.4G alıcısını ayrı satıyorlar onunla da Bluetooth ile bağlanman gerekir ve gecikme yaşama ihtimalin var.

Hocam kol öneriniz var mı peki?

Geri
Yukarı