SteelSeries Stratus+ vs DualShock 4 V2

Sorun olmaz onda garantide hocam.

Hocam karne indirimlerini beklemeli miyim yoksa 2300'e taksitli alınır mı? Bir de Bluetooth'a bağlayıp direkt kullanabilir miyim?

@DMN hocam şu attığım ürüne bakabilir misiniz yurt dışından getirmeyi planlıyorum bir de gümrük hakkında bir bilginiz varsa diğer açtığım konuda yardımcı olur musunuz?
Xbox Controller Mediamarkt Netherlands
Hocam bu ürün 9. nesil mi bakabilir misiniz rica etsem.

Son düzenleme:
Hocam karne indirimlerini beklemeli miyim yoksa 2300'e taksitli alınır mı? Bir de Bluetooth'a bağlayıp direkt kullanabilir miyim?

@DMN hocam şu attığım ürüne bakabilir misiniz yurt dışından getirmeyi planlıyorum bir de gümrük hakkında bir bilginiz varsa diğer açtığım konuda yardımcı olur musunuz?
Xbox Controller Mediamarkt Netherlands
Hocam bu ürün 9. nesil mi bakabilir misiniz rica etsem.
Attığın mediamark linki evet 9. nesil ama yurtdışından TR'ye kargo ücreti üründen daha pahalı tutar.
Benim ilk attığım linkteki ürünler senin alacaklarından çok daha iyi özellikle 8 bitdo ultimate 2.4G olan. İlla garantili TR ürünü birşey bakıyorsan en mantıklısı 1800'e MSI GC30 V2 alman olur. 9. nesil veya diğer Dualshock tarzı ürünler sadece bluetooth ile bağlandığı için gecikme hissedersin.

Tavsiyem ya aliexpress'den attığım linkten 8bitdo olanı alman veya MSI GC30 V2 alman olur.

Attığın mediamark linki evet 9. nesil ama yurt dışından TR'ye kargo ücreti üründen daha pahalı tutar.
Benim ilk attığım linkteki ürünler senin alacaklarından çok daha iyi özellikle 8 BitDo Ultimate 2.4G olan. İlla garantili TR ürünü bir şey bakıyorsan en mantıklısı 1800'e MSI GC30 V2 alman olur. 9. nesil veya diğer DualShock tarzı ürünler sadece Bluetooth ile bağlandığı için gecikme hissedersin.

Tavsiyem ya AliExpress'den attığım linkten 8BitDo olanı alman veya MSI GC30 V2 alman olur.

Hocam akrabama getireceğim. 58 dolar yani 2000 lira civarı. Bence uygun PC içinde en uyumlusu Xbox zaten. Xbox kolları zaten Microsoft garantili o yüzden sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı