Stoklar hakkında endişelerim bitmiyor

theYagi

Hectopat
Makaleler
5
Arkadaşlar hayatım boyunca 2 bilgisayarım oldu, 1.sini hatırlamıyorum ama, Pentium işlemcisi olan bir kasaymış, 7 Yaşımda değiştirip şu an kullandığım sistemi almış babam (Ekran kartı değişti). (9. Yılına girdi.)

Artık güncel hiçbir işlemi yapamadığı için değiştirme kararı aldık, Babam fotoğraflarını montajlıyor Adobe üzerinden falan bazen, o zaman fark etti herhalde değişme zamanının geldiğini.

RTX 3060 Ti Veya RTX 3070 kartları için babam en fazla 5500TL verebilirim diyor, sistemin geri kalanını belirledik bile.
Stok gelir gelmez almak istiyoruz, Ancak içimde bir şüphe ve korku oluştu...

Ekran kartı stokları normale dönse de fiyatı dönmezse ne olacak? Öyle bir şey olabilir mi?
Akakçe üzerinden bir kontrol yaptım, RTX 3070 en az 6200TL, RTX 3060 Ti En fazla 5600TL kadar düşmüş.

Stok yenilenince düşer değil mi? Düşmezse ne yapacağım bilmiyorum.

Hocam stokların düzelmesi için bitcoinin falan düşmesi lazım, yoksa millet yine 20 şerli şekilde almaya devam edecek ekran kartlarını.

Stoklar aşağı yukarı ne zaman yenilenecek bir bilgi var mı?

Şu an kaçtan koyarlarsa koysunlar satılacak, düşürmeme ihtimalleri çok yüksek maalesef.

Ethereum 1000 doların altına düşerse fiyatlar da ucuzlar. Çünkü 1000 dolar altında kâr yapmak biraz zor, pes edeceklerdir.

Aynı konuyu "A" forumunda da açtım, Neden Technopat sosyal'in en kalitelisi olduğu ortada.
resim_2021-01-30_192226.png

Ethereum 1000 doların altına düşerse fiyatlar da ucuzlar. Çünkü 1000 dolar altında kâr yapmak biraz zor, pes edeceklerdir.
Etherum bitirdi bizi...
En kaliteli ortam burasıdır. Diğer "A" forumda ben de 1 saat kaldım dayanamayıp çıktım. Yalnız orada ufak bir ayrıntı varmış dikkat edene helal olsun. :)
Ben bile göremedim hocam, Nerde ayrıntı :D

Yeni konular

Geri
Yukarı