Strateji oyunu önerisi

Tam konuyu görünce HOI 4 diyecektim ki istemiyormuşsunuz. Warband eskidir ama güzeldir tabii ben ufak bir yenilgide yeniden başlıyorum ama sarıyor. Warband deneyin severseniz ve daha fazlasını isterseniz veya grafiklerden rahatsız olursanız Bannerlord deneyebilirsiniz. Yani HOI4 ve EU4 istememişsiniz ama oyunu anlayınca çok zevk alıyorsunuz öneririm.
İstemememin sebebi o değil, HOI IV ve EU4`ü (aslında bunu çok oynamadım, deneyimledim diyelim, indirime girmiş almayı planlıyordum fakat biraz farklı serilere açılayım diyorum) sıkılacak kadar çok oynadım, bu sebeple. Mount & Blade serisini ben de düşünüyorum, eski olması hiç önemli değil, öneriler için teşekkürler.
Crusader Kings 3 var, Civilization serisi var, Stellaris var, Cities Skylines var...
Epic Games bedava vermişti sanırım saydığınız oyunlardan birini ya da ikisini, bakacağım. Teşekkürler.
Oyunun ismine bakmayın çok karmaşık ve komplike bir oyundur.
Anladım, teşekkürler.

İstemememin sebebi o değil, HOI IV ve EU4'ü sıkılacak kadar çok oynadım, bu sebeple. Mount & Blade serisini ben de düşünüyorum, eski olması hiç önemli değil, öneriler için teşekkürler.

Epic Games bedava vermişti sanırım saydığınız oyunlardan birini ya da ikisini, bakacağım. Teşekkürler.

Anladım, teşekkürler.

Benim HOI4'de 170 saatim var bilgisayar güzel olsa devam edeceğim ama artık yavaş olduğu için yıldım. The fool hocamızın önerdiği oyunlar sizlik gibi duruyor hocam.
Age of History 2.

Sanırım daha detaylı oyunlar arıyor hocam. Çünkü yani HOI4 ve EU4'ü sıkılacak kadar oynamış biri aoh 2 değil de CK3 gibi oyunlar arar.
İstemememin sebebi o değil, HOI IV ve EU4'ü (aslında bunu çok oynamadım, deneyimledim diyelim, indirime girmiş almayı planlıyordum fakat biraz farklı serilere açılayım diyorum) sıkılacak kadar çok oynadım, bu sebeple. Mount & Blade serisini ben de düşünüyorum, eski olması hiç önemli değil, öneriler için teşekkürler.

Anladım, teşekkürler.

CIV 5'i ücretsiz vermişti sanırım.

Wargame: Red Dragon. Epic'den dağıtılan çoğu oyunu aldıysanız o da ücretsiz dağıtıldığı için oynayabilirsiniz. Steam'de ise şu an indirimde, 15 TL gibi bir fiyatı olması lazımdı. RTS seviyorsanız kesinlikle değer. Ama öğrenmesi zor bir oyun.

Böyle oyunları herkes sevmez. O yüzden almadan önce detaylı araştırma yapmanızı ve video izlemenizi öneririm.

Wargame: Red Dragon. Epic'den dağıtılan çoğu oyunu aldıysanız o da ücretsiz dağıtıldığı için oynayabilirsiniz. Steam'de ise şu an indirimde, 15 TL gibi bir fiyatı olması lazımdı. RTS seviyorsanız kesinlikle değer. Ama öğrenmesi zor bir oyun.

Böyle oyunları herkes sevmez. O yüzden almadan önce detaylı araştırma yapmanızı ve video izlemenizi öneririm.
Aldım mı inanın bir fikrim yok fakat Frostpunk`ı şu an çok severek oynuyorum, sıkıldığımda belki önerdiğiniz oyunu alabilirim. Çünkü benim de ilgilendiğim strateji türü sizin önerdiğiniz oyun gibi. Frostpunk benim için istisna oldu, normalde bu strateji türünü sevmiyordum ama çok hoşuma gitti oyun. Öneriniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı