Streamlabs OBS yayın açtıktan bir süre sonra upload düşüyor ve drop giriyor

İSS ile ilgili sorun olabilirmi ? Bu upload değerlerini stabil olarak veremiyor olabilirsiniz. Altyapınız fiber mi ? Yoksa bu VDSL dedikleri yalancı fiberden mi ?

Merhaba sorunun çözümünü biliyorum. İlk önce Bu videodaki arkadaşın gösterdiği uygulamayı yükleyip test yap aşağıda görünen yerdeki shortu 60 seconds yapıp taramaya başla kesinlikle güvenilir bir program Twitch onaylıdır güvenebilirsin ardından buraya sonuçları at yardımcı olucağım.

Eki Görüntüle 1489642

Konuda da bahsettiğim gibi bu programı kullanarak en sorunsuz serverde yaptım yayını zaten. Ama aynı şekilde hangi serverde yaparsam yapayım düşürüyor o bitrate i.

ISS ile ilgili sorun olabilir mi? Bu upload değerlerini stabil olarak veremiyor olabilirsiniz. Altyapınız fiber mi? Yoksa bu VDSL dedikleri yalancı fiberden mi?

Altyapım fiber. Streamlabs OBS dışında her yerde stabil değerlerim. Sadece yayın esnasında 10 dakika sonra kendiliğinden bitrate değeri yarıya düşüyor. OBS üzerinden denemedim henüz, ama her şeyim sobs üzerine kayıtlı olduğundan pek de geçmek istemiyorum açıkçası. Sebebinin internetten kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.

Kullandığı programla değil sunucularla alakası var ve birkaç ufak ayar.

9300 civarı kesintisiz veriyor programda, ama sobs üzerinde 10 dakika sonra yarıya düşüyor bitrate. Bazen yarım saat oluyor bazen 10 dakika.

Konuda da bahsettiğim gibi bu programı kullanarak en sorunsuz serverde yaptım yayını zaten. Ama aynı şekilde hangi serverde yaparsam yapayım düşürüyor o bitrate i.

Altyapım fiber. Streamlabs OBS dışında her yerde stabil değerlerim. Sadece yayın esnasında 10 dakika sonra kendiliğinden bitrate değeri yarıya düşüyor. OBS üzerinden denemedim henüz, ama her şeyim sobs üzerine kayıtlı olduğundan pek de geçmek istemiyorum açıkçası. Sebebinin internetten kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.

9300 civarı kesintisiz veriyor programda, ama sobs üzerinde 10 dakika sonra yarıya düşüyor bitrate. Bazen yarım saat oluyor bazen 10 dakika.

Buradaki serverdan düzgünce yapıp ve hâlâ aynı sorunu yaşıyorsanız internetinizle ilgili problem vardır.

Buradaki serverdan düzgünce yapıp ve hâlâ aynı sorunu yaşıyorsanız internetinizle ilgili problem vardır.

İnternetim ile ilgili problem olmadığından eminim çünkü başka bilgisayarda aynı internet ile sorunsuz yayın açılıyor. Sorun bilgisayar ile ilgili.

Yeni konular

Geri
Yukarı