Subaru nasıldır?

Ford'un ne güzel arabası var ki hocam? En iyisi Nissan bence, özellikle JDM araçlar.

Gerek babamın iş arabası gerek önceden bindiğim Ford'lar. Gerek konforu gerek güvenliği. Babamın iş arabası olarak 160k gören Ford'u vardı 1 kere arıza çıkartmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Kendi arabamızdan çok Forda bindim ben. Özellikle o uyarı sesi. Ford'un yeri ayrıdır benim için Mondeo ile Focus favorim aile aracı olarak. Mustang hayranıyım ayrıca.

Gerek babamın iş arabası gerek önceden bindiğim Ford'lar. Gerek konforu gerek güvenliği. Babamın iş arabası olarak 160k gören Ford'u vardı 1 kere arıza çıkartmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Kendi arabamızdan çok Forda bindim ben. Özellikle o uyarı sesi. Ford'un yeri ayrıdır benim için Mondeo ile Focus favorim aile aracı olarak. Mustang hayranıyım ayrıca.
Ha siz kullanım olarak diyorsunuz. Ben hız ve tasarım olarak düşündüm hocam.

Az sayıda araba üreten, fiyat rekabetine girmemek için büyümek istemeyen, 4 çeker ve boxer motoruyla ünlenmiş, mekaniği çok iyi ama kalitesi ortalamanın biraz üstünde olan bir marka.

Bir de 2 litrelik motordan 200 Nm, 1.6 litrelik motordan 150 Nm ancak çıkarıyorlar, turboya karşı savaş açıp modernleşmeye kafa atmayı seven Japon markalarından. Birinin bunları dövmesi lazım. :D 1.6 litrelik motoruna koysunlar turboyu, doğru düzgün beygir ve tork versinler, ben dahil bir sürü kişi 4x4 araba alacakken bu markaya yönelebilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı