Subaru WRX STİ 2.5 alınır mı?

Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire HD 6570 Platinum 2 GB
Kingston 4 GB RAM
Akasa 600 WATT PSU
Gigabyte anakart
i3 550
Western Digital 500 GB Harddisk
James Donkey Lite 240 GB SSD
Coolar Master Kasa
Meslek
metin 2
Yakıt tüketimi çok fazla biliyorum.

Motor ileride sıkıntı çıkartır mı?

Merhaba konuyla alakasız, forumda dolaştığımda en az 5 kişinin aynı profil resmi kullandığını fark ettim. Fotoğrafta görülen kadın ünlü birisi mi?
Rusya'da model. Çoğu kişi güzel olduğu için koyuyor :D (Güzel olduğu için koyanlardan biri de benim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakıt tüketimi çok fazla biliyorum.

Motor ileride sıkıntı çıkartır mı?

Elbette o tip araba alacaksan ne için aldığın bellidir beygir makineleri bunlar.
Yakıt tüketimi fazladır zaten bunu bilerek alırısın. Motor şanzıman konusunda eğer sağlam yapılmış ise sorun çıkarmaz fakat yazılımla aşırıya kaçıp fazlaca yorulmuşsa sıkıntı elbette çıkarır, bakımlarını çok iyi yapmalısın. Çoğu zaten onların yapılı ve yazılımları var. Ama o araba yaşı gereği ile o kadar para ve bakım bence gereksiz artık.
EVO ile aynı içiyor yakıtı stage 2 ile 24 25litre idi. Yanlış hatırlamıyorsam.

@kite ata ata kesti

Subi ben de seviyorum ancak Türkiye'de bu araçlar için servis noktası bulmak kolay mı bilmiyorum. Ben de zamanında heves etmiştim ama kime sorsam servis konusunda sıkıntı çekersin, tekrardan satarken sıkıntı yaşarsın, piyasası yok vb. söylemlerden dolayı beni soğuttular. Aynı şekilde Evo IX için de aynısı geçerli.

Amerika'da bu araçlara çok özen gösteriyorlar. Baştan aşağı bakım yapıp motor ve diğer aksamlarını elden geçiriyorlar ve araçların orijinalliğini koruyabiliyorlar.

'04 WRX STI blob eye modelini $20,000 - $80,000 arasına bulmuştum. Bizdeki araçların neredeyse tamamının orijinalliği gitmiş durumda. Bir ara sarı sitede bir WRX STI görmüştüm sanırım '05 eagle eye modeliydi. Aracın fiyatı 800,000 TL bandındaydı. Evo IX çok aradım ama hiç bir ilan bulamadım. Ayrıca bizde JDM deyince genelde akla Honda'dan başak bir şey de gelmez. 😩

Son düzenleme:

Geri
Yukarı