Süleyman Soylu bu akşam HabertürkTV'de

Bu akşam saat 21.00'de Süleyman Soylu, HabertürkTV'de Merdan Yanardağ ve İsmail Saymaz'ın da aralarında bulunduğu ekiple canlı programa çıkıyor.
Uzun zamandır görülmemiş bir hareket bu TV programların da. Soylu Yandaş medyadan umduğu etkiyi bulamadı gibi duruyor.
İnternette ki paylaşımlara bakarsak bayağı yüksek oranda izleyicisi olacak gibi duruyor.
Sorulacak sorular, gündem-iddialar ve Sedat Peker'in söylediklerine nasıl yanıtlar verecek merak konusu. Sedat Peker çok ciddi iddialarda bulunuyor, fakat herhangi bir açıklama yok devlet kanadında.
Binali Yıldırım'ın oğlunun da işin içinde olduğu söylendiğinden beri, bu açıklamaya tek söz söyleyen Binali bey olmuştu. Yalan iftira dedi fakat oğluna ait 10 şirket ve ailesinin adına kayıtlı 30 adet yük gemisi olduğu ortaya çıktı.
Bu akşam çok çekişmeli olacak gibi duruyor. Rekabeti bol. Umarım güzel sorular sorulur, açıklık getirilir.

Kaynak: https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwj2iMuMoOLwAhX7gf0HHRqoADYQ0PADegQIJRAB&url=https://www.birgun.net/haber/suleyman-soylu-canli-yayina-cikacak-ismail-saymaz-ve-merdan-yanardag-da-var-345772&usg=AOvVaw0-__XRUugvLaNw3kQBz6yC
Şu görseli de şuraya bırakmak istiyorum.

Screenshot_20210521-185129_Instagram.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

128 milyar dolar yalanından sonra sırada Sedat Peker denen dengesizin yalanları dinleniyor. Sedat Peker'den sonra hangi tezgah kurulacak merak ediyorum. Mevcut hükümeti devirmek için ellerinden geleni yapıyorlar, muhalefette bunların ekmeğine yağ sürüyor. Önceden de Hakan Fidan'a operasyon yapmışlardı.
Aynen o yüzden malum şahısın ağzından cımbızla laf alıyoruz.

128 milyar dolar yalanından sonra sırada Sedat Peker denen dengesizin yalanları dinleniyor. Sedat Peker'den sonra hangi tezgah kurulacak merak ediyorum. Mevcut hükümeti devirmek için ellerinden geleni yapıyorlar, muhalefette bunların ekmeğine yağ sürüyor. Önceden de Hakan Fidan'a operasyon yapmışlardı.
Anlıyorum..
561cc33aac1fe32074f192bf.jpg

Lan Sedat Peker, İstanbul da ki AKP mitingine kiminle çıktı oğlum şaka mısınız siz?
Nasıl bir zihniyet bu. Eleştirdiğimiz an yalan, iftira, fetö, oyun, pkk, tuzak. Gerçek ne o zaman? Söyle bilelim. Soylu'nun ağzından laf alamıyoruz. Adam göreceksiniz, olacak, yapılacak diyor.
Ne yapılacak abi anlat işte, ya anlat, Milyonlar izliyor seni TV de o an. Anlat da.

Geri
Yukarı