Süleyman Soylu, Türkiye'de doğan Suriyeli sayısını açıkladı

Bu misafirlik çok uzadı. Ben vergilerimi vs. öderken onların bedava yaşaması zoruma gidiyor, onların ülkede rahatça yaşaması zoruma gidiyor. Arapları sevmiyorum (peygamberlerimiz hariç) sevmediğim için de ırkçı sayılıyorsam ben ırkçıyım!

Genele vurmak olmaz hatayı sadece onlar da aramak evet ırkçılık ve düşüncen maalesef yanlış. Türkiye de yaşayan herkes mezhep, ırk ayırmaksızın tek millet, tek devlet ve bütündür. Suç bu insanları menfaat uğruna bu ülkeye yasal ya da değil bu topraklara sokanlar da. Sınırlardan Afgan'ı, Pakistanlısı, Suriyelisi nasıl rahatça giriyorlar izlememişsin belli ki. Biraz oy ve para uğruna bir de yetmezmiş gibi Türk vatandaş yapıp cahil insanları kandıranlardan bence, biraz da hesap sormalıyız. Daha başımıza neler gelecek bunlar daha hiçbir şey değil. Yunanistan almıyor kötü muameleler yaptı, neden mi? İşte nedeni bu. Yunanistan almamak ta son derece haklı ve doğru olanı yaptı desek yeridir. Hep hatayı Suriyeliler de buluyoruz, biraz da hatayı bizleri 2. sınıf vatandaş yapan baştaki yöneticilere de bulalım bir zahmet olur mu? Sen gel buyur edersen, bir de böyle imkan tanırsan neden gelmesinler? Gitmeyecekler zaten ve gelmeye de devam edecekler zaten.

Bende akp liydim ama bu multeci olayindan dolayı bıraktım artik hep bos atacağım.

Boş oy atmak === Akp'ye oy atmak 😀✅

Ben haber yaptım gözünün önündeki gerçekleri forum ahalisine tekrar duyurdum 24.06.2022 türklerin Türkiye'deki kurtuluş mücadelesidir.#oyyok

Vallahi gitmeleri gerektiğini ben de düşünüyorum fakat Suriye iç savaşının kronolojisine bakarsanız maalesef ki gitmeseler, kabullenmek zorundayız. Halk tepkisini Esed denilirken koyacaktı. Kardeşim Esad'dan Esed'e geçildikten sonra kaç seçim kazandılar? Ben sayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı