Sürekli mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Üzgünüm geç geri döndüm buyurun tekrar dener misiniz?

Oldu. Sistemde birden fazla antivirüs var sanırım, Symantec ve Norton. İkisini de kaldır. BIOS Update yap mutlaka ve Bluetooth sürücülerini güncelle.

Rich (BB code):
BIOS Version : 1.60
BIOS Release Date: 05/16/2022

Son durumu söyle tekrardan.

Oldu. Sistemde birden fazla antivirüs var sanırım, Symantec ve Norton. İkisini de kaldır. BIOS Update yap mutlaka ve Bluetooth sürücülerini güncelle.

Rich (BB code):
BIOS Version : 1.60
BIOS Release Date: 05/16/2022

Son durumu söyle tekrardan.

Symantec'i bulamadım bilgisayarımda format atsam olur mu bir de Bluetooth sürcümü nasıl güncelleyebilirim?

Symantec'i bulamadım bilgisayarımda format atsam olur mu bir de Bluetooth sürcümü nasıl güncelleyebilirim?

Bluetooth sürücümü güncellemek için araştırma yaptım ama bilgisayarımda Bluetooth bağlantısı hakkında hiçbir şey bulamadım.

Bluetooth sürücümü güncellemek için araştırma yaptım ama bilgisayarımda Bluetooth bağlantısı hakkında hiçbir şey bulamadım.

Sürücüleri son işe bırak. SYMEFASI64.SYS, SRTSPX64.SYS, BHDrvx64.sys, SymEvnt.sys

Bilgisayarında Symantec'e denk gelmemen tuhaf çünkü yukarıdaki sürücülerin hepsi bu programa ait. Norton içinde de olabileceği için Norton'u sil ve BIOS'u güncelle. Sonra kontrol et mavi ekranları.

Yeni konular

Geri
Yukarı