Sürücü güncelleştirilemiyor

DGDev

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı birkaç hafta önce Windows 10'a yükselttim. Bir tane sürücüyü güncelleyememiştim. Şimdi güncellemeye çalıştığımda da böyle bir hata veriyor;
Nasıl güncelleştirebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (29).png
    Ekran Görüntüsü (29).png
    663,3 KB · Görüntüleme: 47
  • Ekran Görüntüsü (30).png
    Ekran Görüntüsü (30).png
    667,5 KB · Görüntüleme: 45
  • Ekran Görüntüsü (31).png
    Ekran Görüntüsü (31).png
    644 KB · Görüntüleme: 54
Bilgisayarımı birkaç hafta önce Windows 10'a yükselttim. Bir tane sürücüyü güncelleyememiştim. Şimdi güncellemeye çalıştığımda da böyle bir hata veriyor;
Nasıl güncelleştirebilirim?
Intel Management Interface yazılımını indirip kur. Sorun düzelir.
Aygıt özelliklerine girip, donanım kimliği ile arama yaparsanız sürücüyü bulabilirsiniz. Driveridentifier.com sitesinden indirebilirsiniz.

Intel Management Interface yazılımını indirip kur. Sorun düzelir.

Aygıt özelliklerine girip, donanım kimliği ile arama yaparsanız sürücüyü bulabilirsiniz. Driveridentifier.com sitesinden indirebilirsiniz.

Bir ZIP dosyası iniyor hocam Win 10 32 Bit yaptım her şeyi yüklendiğinde ne yapmam lazım?

Bir ZIP dosyası iniyor hocam Win 10 32 Bit yaptım her şeyi yüklendiğinde ne yapmam lazım?
Sisteminiz 32 bit ise, setup dosyası da bulunmuyorsa "inf" dosyası ile yükleme yapman gerekecek. Eğer 64 bit işletim sistemin bulunuyorsa sürücü uyumlu olmadığı için zaten yüklenmeyecek.

Sisteminiz 32 Bit ise, setup dosyası da bulunmuyorsa "inf" dosyası ile yükleme yapman gerekecek. Eğer 64 Bit işletim sistemin bulunuyorsa sürücü uyumlu olmadığı için zaten yüklenmeyecek.

Peki hocam laptopumda herhangi bir soruna yol açar mı?
Çünkü yüklendi açmadan önce teyit etmek istedim.

Peki hocam laptopumda herhangi bir soruna yol açar mı?
Çünkü yüklendi açmadan önce teyit etmek istedim.

Sabahtan beri bakıyorum setup dosyası yok tamam dedim ama inf dosyasıda yok!

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı