Sürücü kursu direksiyon dersi vermeden sınava sokuyor

EfeKaan02

Kilopat
Merhaba, kursa kayıt olurken müsait vakitlerimi belirttim ona göre ders ayarlanır dediler. Hiç motor sürmedim fazladan ders alırsınız dediler. Geçen ay sinav tarihi gönderdiler hiç ders almamıştım, belirttim sadece 1 ders verdiler. Rapor aldım gitmedim. Bu hafta sonu tekrar sinav var ve gecen hafta aldığım 1 ders toplam 2 ders ile sınava girmem isteniyor. Şikayet etmek istiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Saat 2'ye kadar harç ücretini atmazsam kalmış sayiliyorum. Sınava girip kalırsam veya girmezsem tüketici hakem heyeti ile ucreti geri alabilir miyim?

Hocam muhtemelen alamazsınız alsanız bile çok zahmet gerektirir. Adamlar randevu sistemi ile çalışıyor yani sizin gelip/gelmemeniz çok bağlamaz adamları.

Başka bir sürücü kursuna gidin oradan direksiyon dersi alın.

Size belirtilen ders saatlerine gitmediğiniz tutanaklarda mevcutsa şikayetiniz havada kalır. Sürücü kursu derslerinizi aksatmanız sizin sorumluluğunuzda.

Sen gitmemişsin zorla mı sokacaklardı derse?
Sınava rapor aldım gitmedim.... 0 dersle nasıl gideyim??

Hocam muhtemelen alamazsınız alsanız bile çok zahmet gerektirir. Adamlar randevu sistemi ile çalışıyor yani sizin gelip/gelmemeniz çok bağlamaz adamları.

Başka bir sürücü kursuna gidin oradan direksiyon dersi alın.

Size belirtilen ders saatlerine gitmediğiniz tutanaklarda mevcutsa şikayetiniz havada kalır. Sürücü kursu derslerinizi aksatmanız sizin sorumluluğunuzda.
Kayıt olurken kendi müsaitlik durumuma göre ders vereceklerini söylediler. Ders günü geldi 1 haftalık ders attılar mesai saatlerinde olduğunu söyledim sonra 1+1 gün ders verdiler o kadar.

Kayıt olurken kendi müsaitlik durumuma göre ders vereceklerini söylediler. Ders günü geldi 1 haftalık ders attılar mesai saatlerinde olduğunu söyledim sonra 1+1 gün ders verdiler o kadar.
Zaten çok fazla ders vermiyorlar. 3-4 defa anca veriyorlar. Siz bir ya da iki dersi kaçırdınız.

Hayır hocam söyledikleri ile yaptıkları tutmuyor, diğer kurslar en az 5 ders veriyor ben 0 bilgim var dedim ek ders koyarız dediler.
Hocam eğer adamlar vermiyor ise yapa bilecek bir şeyiniz yok resmiyete başvursanız bile sonuç açıklanana kadar motor sürmeyi öğrenirsiniz emin olun. Siz üstte dediğimi yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı