Sürücüsünü güncelledikten sonra ekran kartı görüntü vermiyor

NoiccEz

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, dün sabah ekran kartı driverını güncelledim ve bilgisayara oturdum akşama doğru ekran kartı görüntü vermemeye başladı. Sorun neyle alakalıdır driver mı yoksa ekran kartı arzası mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Eğer kart AMD ise normal. Güvenli modda açın bilgisayarı ve sürücüyü kaldırın. Sonra 21. olan sürümlerden birini kurun. AMD bu işi beceremedi.

Merhaba, dün sabah ekran kartı driverını güncelledim ve bilgisayara oturdum akşama doğru ekran kartı görüntü vermemeye başladı. Sorun neyle alakalıdır driver mı yoksa ekran kartı arzası mı? Yardımcı olabilir misiniz?
Sorun driver kaynaklı endişelenmenize gerek yok. Sistem geri yükleme yapabilirsiniz ya da güvenli modda açıp kaldırabilirsiniz sürücüyü. En günceli değil de bir öncekini yükleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Ekran kartını sök. Anakart üzerinden görüntü al. Bunları yaparken lastik eldiven kullan.Ekran kartını da bir karton üzerine koy çıplak elle değme.
Güvenli modda açıp DDU yu kurup driveri kaldrımanızı öneririm.
Sonra stabil bir driver bulunuz. Tavsiyem Amd ise adrenalin üzerinden nvidia ise geaforce experienceden önerilen sürücüyü kur en yenisi genelde stabil olmayabilir.

Display Driver Uninstaller (DDU)

Yeni konular

Geri
Yukarı